Birds of Paradise|4058511126852

Cybex Cloud Q 2019

Cena7.590,00 Kč
Varianta
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Cybex

Varianty výrobku

Birds of Paradise|4058511126852
Cena7.590,00 Kč
Na objednávku
Koi
Obrázek
Cena7.590,00 Kč
Na objednávku

Popis

Cloud Q Birds of Paradise

Novinka v oblasti bezpečného cestování

Model Cloud Q je nejnovějším výsledkem nepřetržitého výzkumu a vývoje v britské společnosti Cybex. Tato autosedačka staví na silných vlastnostech předchozích autosedaček skupiny 0+ a zároveň vylepšuje jejich již tak jedinečné funkce. Hlavním rozdílem oproti předchozím autosedačkám je možnost sklopení sedačky mimo vozidlo téměř do polohy vleže. Cloud Q nabízí tedy nejen maximální ochranu při jízdě, ale také jedinečný komfort mimo vozidlo.

Teleskopický L.S.P. System
Teleskopická lineární ochrana při bočním nárazu v kombinaci s energii absorbující skořepinou pohlcuje sílu vzniklou při bočním nárazu. Prvotní síly nárazu jsou přenášeny přes prodloužený boční protektor směřující ke dveřím a poté jsou rozloženy na skořepině autosedačky. Flexibilní struktura materiálu autosedačky poté absorbuje síly nárazu a dovádí je pryč od dítěte. Teleskopickou lineární ochranu lze individuálně nastavit v závislosti na prostoru ve vozidle.

Automatické nastavení výšky autosedačky
Cloud Q se přizpůsobí potřebám i těch nejcitlivějších novorozenců a předčasně narozených děti. Převoz předčasně narozených a velmi malých dětí, jejichž krční svalstvo a reflexy ještě nejsou zcela vyvinuté, je jednou z největších výzev pro bezpečnostní inženýry. Společně s německými lékařskými specialisty byla vyvinuta nová funkce umožňující co nejplošší úhel mezi hlavou, krkem a hrudníkem dítěte. Díky němu je sníženo riziko dýchacích problémů spojené s přepadnutím hlavy dopředu. Nastavením opěrky se změní i úhel sezení, díky čemuž je autosedačka vhodná i pro větší děti.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy a další vlastnosti sedačky Cloud Q
11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy v kombinaci s L.S.P. systémem vylepšuje ochranu dítěte při bočním nárazu. Dítě během svého růstu má tak hlavičku vždy v odpovídající poloze. Při změně polohy opěrky se automaticky mění i výška bezpečnostních pásů. To zabraňuje nepohodlnému vyvlékání a navlékání pásů a snižuje možnost jejich nesprávného použití. Další součástí autosedačky Cloud Q je integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška, která dítě skvěle ochrání před větrem, ale díky UV 50+ i před sluncem. Tento model je vybaven také extra širokými bezpečnostními pásy, které jsou měkce polstrované a pro dítě pohodlné.

Sklápěcí opěrka zad a inovativní cestovní systém
Díky pozici téměř zcela vleže lze dětskou autosedačku mimo vozidlo změnit na korbičku a získat tak inovativní cestovní systém, poskytující dítěti maximální komfort. Díky delší opěrce nohou tak může dítě pohodlně ležet v ergonomické pozici. Úhle lze snadno nastavit jednou rukou bez nutnosti vyjímat dítě ven z autosedačky, zatímco madlo na nošení stále zůstává ve vzpřímené poloze pro snazší mobilitu. V kombinaci s kočárky CYBEX lze Cloud Q použít také jako skvěle vypadající cestovní systém. Autosedačka je díky adaptérům kompatibilní i s jinými značkami kočárků. K této autosedačce doporučujeme dokoupit IsoFix základnu Base Q-Fix, která zvýší jak stabilitu, tak především bezpečnost autosedačky.

Technické parametry
skupina 0+ (0 - 13 kg)
od narození do cca 18 měsíců
rozměry: 66,5 x 44 x 40 cm (délka x šířka x výška)
váha: 5,4 kg
látkové potahy lze prát v pračce při 30 °C