Babymoov multifunkční hnízdečko CloudNest

Obrázek

Varianty výrobku

Cena1.990 Kč
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Babymoov

Popis

Multifunkční hnízdečko CloudNest

CloudNest byl vytvořen společně se zkušenou švýcarskou porodní asistentkou Sophií Mighali. Hnízdečko poskytuje dítěti uklidňující a pohodlné prostředí v kombinaci se zdrojem uvolňující teplo na bolestivé bříško.
Hnízdečko má tvar kukly, které bylo speciálně vyvinuto pro úlevu od koliky a plynatosti u kojenců. Redukční prvek vytváří pocit bezpečí stejně jako tomu bylo v matčině děloze. Levá pružná paže umožňuje zvednutí nožiček do polohy podobně jako u plodu v břiše. Tato poloha usnadňuje vašemu dítěti trávení. Obzvláště praktická je možnost flexibilně přizpůsobit velikost hnízdečka, pomocí 4 patentů, dle velikosti rostoucího dítěte. V pravé paži CloudNest je integrována vyhřívací podložka s náplní z organického lněného semene. Lehký tlak a teplo z této paže umístěné na bříšku dítěte zajistí podporu lepšího trávení a účinně zmírní bolesti žaludku. Ohřívací podložku se lněnými semínky lze snadno vyjmout a vložit pro nahřání do mikrovlnné trouby na cca 30 sekund při 800W. Při ohřevu dosáhne teploty 40°C, což je ideální teplota pro zablokování senzorů bolesti. Vaše dítě pocítí ihned úlevu od bolesti.
Extra tip: Ohřívací podložku můžete také využít pro zmírnění překrvení během kojení nebo k uvolnění bolesti svalů u větších dětí či rodičů.
Toto hnízdečko do postýlky je vyrobeno z měkké organické bavlny v Evropě a certifikováno Oeko-Tex®. Bílá 3D síťovina je prodyšná a podporuje tak dobrou cirkulaci vzduchu v oblasti hlavy dítěte.
Součástí výrobku je látkový batoh, do kterého hnízdečko snadno uložíte a můžete si ho vzít kdekoli s sebou. Je tedy vhodné i pro cestování. Potah hnízdečka je plně odnímatelný a lze jej snadno prát v pračce na 30°C.
Útulný, uklidňující a zmírňující bolest – to je váš nový pomocník CloudNest!

antikolikové hnízdečko 3v1 do dětské postýlky – uklidňuje dítě, podporuje trávení a zmírňuje koliku
redukční účinek pro zklidnění dítěte (Moro reflex úleku) a napodobení pocitu, že je držen v náručí rodiče
nastavitelná spodní část pro zvednutí nožiček a tím vytvoření polohy jako u plodu v děloze pro usnadnění trávení - tato pozice je doporučována lékařskými odborníky
vyjímatelná antikoliková ohřívací podložka (vyplněná organickými lněnými semínky) pro ulehčení od koliky (teplota 40°C napomáhá blokovat receptory bolesti)
prodyšná 3D síťovina v okolí hlavičky
2cm silná matrace pro maximální pohodlí
ohřívací podložka se nahřívá samostatně v mikrovlnné troubě (30 sekund při 800W)
100% ekologické: vyrobeno z materiálů s certifikací Oeko-Tex®
velmi kompaktní, díky přiloženému vaku se snadno přepravuje - ideální i na cestování
potah lze prát v pračce
patentovaný produkt vytvořený ve spolupráci s porodní asistentkou Sophií Mighali
vyrobeno v Evropě
vhodné pro děti od narození
materiálové složení - šedá látka: 50% bavlna + 50% polyester / bílá 3D síťovina: 100% polyester
potah matrace (vnitřní): 100% polypropylen
matrace: polyuretan
nepratelná ohřívací podložka se lněnými semínky: 100% bavlna
velikost rozloženého hnízdečka: 82,5cm x 46cm x 2cm
rozměry složeného hnízdečka v přepravním vaku: 50cm x 15cm x 33 cm
potah lze prát v pračce na 30°C
„CloudNest je víceúčelové hnízdečko: zklidňuje koliku, může být využito také jako ohřívací podložka pro umístění na bříško dítěte, pro zmírnění překrvení během kojení či pro zmírnění bolesti svalů u rodičů.“ Sophia Mighali

Další obrázky