Bebe-Jou Termovanička Bébé-jou Click Sepp

Obrázek_(1)
Cena1.290 Kč
Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 736 772 350po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 736 772 350
Výrobce Bebe-Jou
Zákazník e-shopu má nově možnost <strong>nakoupit ihned, zaplatit později</strong> a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.

Popis

Termovanička Bébé-jou s inovativním systémem "CLICK-System" pro bezpečnost a větší pohodlí při koupání dítěte. S pomocí tohoto inovativního systému můžete snadno a pevně umístit vaničku pouze na "2 kliknutí" na kovový stojan Bébé-jou 2200 nebo 2205. Stejně snadno lze vaničku opět sundat - stlačením systému na spodní straně stojanu. Stejně tak můžete bez potíží umístit vaničku např. na stůl,  jelikož její nožičky jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou.

Dno termovaničky je ergonomicky tvarováno a opatřeno protiskluzovým okrajem, což dodává jistotu při sezení. Díky zaobleným okrajům se můžete o vaničku i opřít.

Termovanička je dodávána s integrovaným teploměrem a dvěma dávkovači : jeden pro šampon a jeden pro mýdlo. Takto máte k dispozici veškeré potřebné vybavení, abyste se během koupání mohli plně soustředit na své malé.

Teploměr slouží nejen ke stálé kontrole teploty vody, ale také jako zástrčka - když je tlačen nahoru, vanička se pomalu vypouští.

Termovanička se snadno udržuje v čistotě. Při použití Bébé-jou stojanu můžete vodu vypuštět například do Bébé-jou kyblíku za pomocí dodávané vypouštěcí hadice, takže už žádná mokrá podlaha! Stojany splňují veškeré bezpečnostní standardy. Potvrzuje to certifikát TÜV – renomovaného německého zkušebního ústavu.

Termovanička je kombinovatelná také s koupacím lehátkem od Bébé-jou.

Vyrobeno v Holandsku. 

Hmotnost:1,66 kg.

Rozměry: 83,5 x 40 x 32 cm.

Další obrázky