BeSafe iZi Modular X1 i-Size

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena9.799 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.799 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.799 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.799 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.799 Kč
Na objednávku
Cena9.799 Kč
Varianta

Popis

iZi Modular X1 i-Size

Vylepšený model autosedačky pro batolata, disponující novými funkcemi.

Pro větší bezpečí a díky skvělým výsledkům absorbování otřesů je v opěrce hlavy nová výplň DYNAMIC FORCE ABSORBER™, která má na svém povrchu flexibilní zóny. Díky tomu skvěle pohlcuje nárazy a nezatěžuje hlavu a krk dítěte. Tato výplň je vymyšlená a patentovaná inženýry BeSafe.

Díky spolupráci s Německou asociací zabývající se problematikou správného vývoje zad (Aktion Gesunder Rücken, AGR) je na sedačce upravené ramenní polstrování ERGO-MOVE SHOULDER PADS™ tak, aby bylo dítě správně připoutané ale přesto se jeho paže mohly volněji pohybovat. Což ulevuje dětským zádům při dlouhém sezení v autosedačce.

Další revoluční změnou prošel SIP+ - přídavná boční ochrana, nyní SLIDE-ON SIP+, od nutného nacvaknutí jej nyní lehce nainstalujete klouzavým pohybem do předem připravené drážky na pravou nebo levou stranu autosedačky.

iZi Modular X1 i-Size se velmi snadno instaluje na iZi Modular i-Size Base. Stačí nakliknout na bázi na sedadle a může se jet. Tuto sedačku je možné uchytit po i proti směru jízdy. Pokud je sedačka nainstalovaná proti směru jízdy a vy použijete unikátní systém báze-prodlužovací mechanismus, získáte větší prostor pro nožičky dítěte. Standardem je snímatelný potah v módních barvách stávající kolekce. Speciální vrstvení polstrování poskytuje dítěti báječný komfort při jízdě. Pomocník v podobě magnetů v potahu autosedačky udržuje pásy, v takové pozici, aby se dítě snadněji usadilo do sedačky. Bonusem je i velmi výrazné polohování, čímž dítě získá příjemnou pozici pro spánek. BeSafe iZi Modular X1 i-Size splňuje velmi přísná kritéria testování na boční náraz, dle nového nařízení UN R 129. Přídavné posílení proti bočnímu nárazu SLIDE-ON SIP+, umístěné u dveří auta a nainstalované na boku autosedačky tuto ochranu ještě navyšuje.


schválená de UN R 129 (i-Size)
uchycení pomocí ISOfixu
nastavitelná opěrka hlavy
výplň opěrky hlavy DYNAMIC FORCE ABSORBER™
centrální nastavení pásů
polohování autosedačky
odnímatelná vnitřní vložka
odnímatelný potah
přídavná ochrana SLIDE-ON SIP+
magnety v polstrování pro uchycení pásů
vylepšené polstrování pásů ERGO-MOVE SHOUPDER PADS™
5-ti bodový pás
zvětšovací prostor pro nožičky
výška dítěte:
proti směru jízdy: 61 -105 cm
po směru jízdy: 88 -105 cm
věk: cca 6 měsíců - 4 roky
maximální hmotnost dítěte 18 kg

instalace: ISOfix bází s přední opěrnou nohou
uchycení: Proti směru a po směru jízdy

Další obrázky