CAM - Kočárek Dinamico Rover - Col.921

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Obrázek_(1)
Cena19.490 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena19.490 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena19.490 Kč
Na objednávku
Cena19.490 Kč
Varianta

Popis

Trojkombinace kočárku Dinamico Rover od italské značky CAM je jako stvořená pro vaše malé veličenstvo. Nejen jemný moderní design barevného setu s podvozkem, ale i množství vychytaných funkcí – to vše děťátku zajistí přímo královské pohodlí.

Každý kočár musí mít kvalitní podvozek

Součástí tohoto setu je čtyřkolový podvozek (kombinace nafukovacích a pěnových kol). Přičemž zadní, nafukovací kola dodávají podvozku potřebné komfortní odpružení. Tím je zajištěna velmi pohodlná jízda pro maminku i pro dítě. A samozřejmě – kočárek prošel řadou bezpečnostních testů. Proto je nejen pohodlný, ale i bezpečný.

Hluboká korba – královské pohodlí pro vaše miminko

Mezi hlavní výhody kočárku Dinamico Rover patří prostorná, hluboká korba s houpací základnou. Vy si tak můžete kdekoliv a kdykoliv z kočárku vytvořit houpací kolébku, ve které děťátko krásně a rychle uspíte.

U korbičky také na první pohled zaujme moderní a neotřelý vzhled. Přičemž součástí barevného setu jsou velmi praktické módní doplňky, jako je přebalovací taška na kočárek a víceúčelová ledvinka, která může sloužit buď jako další uzavíratelný odkládací prostor na kočárku, nebo ji použijete jako ledvinku kolem pasu. 

Hluboká korba kočárku Dinamico Rover zajistí těm nejmenším (od 0 do 10 kg) dostatečný prostor a pohodlí díky speciálně vyvinuté, měkké matraci a funkci polohování hlavičky (možnost 3 poloh). Další výhodou je uzavíratelné větrání na spodní straně korby, které zvláště v horkých dnech zajistí lepší cirkulaci vzduchu. Korbu pak zakrývá pratelný nánožník a funkční, ochranná stříška s prodloužitelným stínítkem.

Polohování stříšky se ovládá elegantním madlem jen jednou rukou. Přičemž maminky ocení i rychlou přeměnu stříšky na letní, prodyšnou variantu. Miminko je tak v kočárku dobře chráněné nejen v zimě, ale má dostatečné pohodlí i v létě.

Rozměry hluboké korby

•  Korba s podvozkem: (D × Š × V) 57 × 90,5 × 116,5 cm, hmotnost 12,4 kg
•  Vnitřní rozměry korby: (D × Š × V) 83 × 36 × 22/20 cm, hmotnost 4,9 kg

Sportovní varianta kočárku

Sportovní verze kočárku je určena dětem od narození do 36 měsíců. Přičemž její sezení lze umístit na konstrukci po i proti směru jízdy. Samozřejmostí kočárku je také 5bodový bezpečnostní pás a odnímatelné bezpečnostní madlo. O pohodlí se pak stará polohovací zádová opěrka se 4 pozicemi a polohovací opěrka na nožičky se 2 pozicemi.

Stříška kočárku Dinamico Rover je vybavena průhledným okénkem, díky kterému vidíte na dítě, i když máte sportovní verzi umístěnou po směru jízdy. Kočárek se skládá jednoduše a rychle spolu s podvozkem.

Rozměry sporťáku

•  Sportovní verze s podvozkem: (D × Š × V) 57 × 87,5 × 100 cm, hmotnost 10,3 kg
•  Složený kočárek s podvozkem: (D × Š × V) 57 × 29 × 87 cm, hmotnost 10,3 kg

Velmi praktická taška a ledvinka na kočárek

S barevným kompletem ROVER už nebudete muset řešit, kam dát všechny věci pro miminko či své osobní nezbytnosti. Součástí vybavení je totiž stylová taška na kočárek s prostornými vnitřními i vnějšími kapsami a také příruční ledvinka. Díky nim budete mít přehled, kde máte vše, co potřebujete.

Autosedačka

Autosedačka je určena pro skupinu 0+ (od narození do 13 kg). Splňuje bezpečnostní normu ECE R44/04. Je vybavena polohovací odepínací stříškou, polohovacím madlem, měkkou novorozeneckou vložkou a polohovacím 3bodovým bezpečnostním pásem. Autosedačku vozíme vždy v protisměru jízdy. Zvyšuje se tím bezpečnost dítěte při případném čelním nárazu. Můžete zde využít i houpací základnu s protiskluzovou gumou, která vám pomůže při uspávání nebo uklidnění vašeho miminka.

Rozměry autosedačky

•  (D × Š × V) 44,5 × 64 × 58 cm, hmotnost 3,7 kg

Přednosti kočárku v kostce

•  Moderní design
•  Pro děti od narození do 3 let
•  4kolový podvozek kombinuje nafukovací a pěnová kola
•  Prostorná, měkce polstrovaná hluboká korba se speciálně vyvinutou, měkkou matrací
•  Korba má 3poziční polohování hlavičky dítěte a uzavíratelné větrání na spodní straně korby
•  Pratelný potah a funkční, ochranná stříška s řadou praktických vychytávek
•  Dno hluboké korby je prodyšné a obsahuje houpací základnu
•  Krásné měkké polstrování
•  Nastavitelná rukojeť
•  Taška na kočárek s přebalovací podložkou a víceúčelová ledvinka
•  Velký nákupní košík
•  Centrální brzda

Sestava CAM Dinamico Rover obsahuje hlubokou korbu, sportovní nástavbu a autosedačku. Součástí setu je také přebalovací taška na rukojeť, ledvinka, pláštěnka a nánožník.

Ke kočárku lze dokoupit také držák na pití a bázi 2v1.

Další obrázky