Candide Kojící polštář Multirelax plyšový

šedý

Varianty výrobku

šedý
Cena1.899 Kč
Na objednávku
Cena1.899 Kč
Varianta
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Candide

Popis

Francouzská značka Candide nabízí originální kojící polštáře, které vás zaujmou nejen multifunkčním využitím ale i designem a kvalitou. Multifunkční kojící polštář Multirelax s relaxačním pásem pro miminko je patentovaný produkt, který má tři základní funkce.
V období těhotenství můžete kojící polštář využít jako podporu rostoucího bříška při spaní nebo jen odpočinku na boku.
Hned druhou funkci využije při kojení. Kojením s kojícím polštářem Multirelax předcházíte zbytečným bolestem zad. Miminku zajišťuje pohodlné ležení a ulehčujete mu kojení.
Kojící polštář má kapsu, do které můžete, chcete-li kojit nebo na něm odpočívat, uschovat kojenecký pás. V případě, chcete-li do Multirelaxu miminko položit, jednoduše vyděláte kojenecký pás z horní kapsy, miminko položíte a sepnete bezpečnostními patenty. Výhodou je zajištění pomocí patentů a vy tam nemusíte mít strach, zda miminko v kojícím polštáře správně leží. Vytvořením hnízdečka se miminko cítí v bezpečí. Vzniklé hnízdečko mu připomíná bříško, ve kterém bylo 9 měsíců. Pomocí kuliček a kojeneckého pásu lze s kojícím polštářem Multirelax i polohovat. Miminko zafixované v kojícím polštáři Multirelax má hlavičku ve vyvýšené poloze oproti nožičkám a ulehčuje mu jeho dýchání. Kojenecký pás zabraňuje přetáčení.
Neposlední funkci využijete v období, kdy má dítě snahu samo sedět. Přetočením KP a kojeneckého pásu vytvoříte kalhotky, do kterých dítě zajistíte. Kojící polštář Multirelax tak slouží jako podpora jeho zádíček a také k vytvoření bezpečného a měkkého pásu kolem dítěte. Tímto se snižuje možnost spadnutí miminka na tvrdou podložku.
Kojící polštář je plněn mikrokuličkami z polyesterových vláken, které se snadno přizpůsobí vašemu tělu a jsou bezphalátové. Kuličky jsou velmi malé, a proto se kojící polštář dobře tvaruje a tolik nešustí.
Povlak kojícího polštáře lze rozepnout a také jej můžete vyprat na 30° v pračce.
Kojící polštáře Multirelax od značky Candide splňují přísné bezpečnostní normy, které jsou dokázány certifikáty TOXPROOF a SOFT TOUCH.
Rozměry: 75 x 58 cm.  
Složení: povlak 100% polyester, podšívka 20% bavlna a 80% polyester, výplň polystyrenové mikroperly. Lze prát do 30°C. Splňuje Öko – Tex Standard 100.

Další obrázky