Cybex Sirona Z i-Size Plus 2020

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena9.290 Kč
Na objednávku
Cena9.290 Kč
Varianta

Popis

CYBEX Sirona Z i-Size

POZOR! SAMOSTATNĚ NEPOUŽITELNÉ!!! NUTNO ZAKOUPIT TAKÉ ZÁKLADNU BASE Z!

Autosedačka je od 45 - 105 cm, od narození až do cca 4 let.

Bezpečné cestování proti směru jízdy s 360°pohodlím
V rámci modulárního systému Z-Line lze autosedačka Sirona Z i-Size nasadit na základnu Base Z a zajistit tak bezpečné cestování pro děti od narození až do 105 cm (cca 4 roky). Díky inovativnímu 360° otočnému mechanismu je otáčení autosedačky z pozice proti směru jízdy do nástupní/výstupní pozice velice snadné a snižuje namáhání zad rodičů při ukládání a vyndavání dětí z autosedačky. Funkce Driving Direction Control (D.D.C.) zabraňuje používat autosedačku v pozici po směru jízdy, pokud je dítě mladší 16 měsíců (menší než 76 cm). Jelikož se cestování v pozici proti směru jízdy považuje za nejbezpečnější způsob přepravy dětí, Sirona Z i-Size umožňuje cestování v této pozici pro děti až do 4 let. Testy ukazují, že v pozici proti směru jízdy je síla čelního nárazu rovnoměrně rozložena přes velkou plochu zádové opěrky a ve srovnání s autosedačkami v pozici po směru jízdy je riziko zranění nižší o více než 80 %. Sirona Z i-Size nabízí zvýšenou bezpečnost při čelním nárazu také v pozici po směru jízdy. Díky Energy Reduction Technology (ER-Tech) se snižují síly čelního nárazu, které působí na krk dítěte o více než 20 %, ve srovnání s ostatními systémy pásů na trhu. Při bočním nárazu se kombinace energie absorbující skořepiny a systému L.S.P. postará o zvýšenou bezpečnost a redukci sil nárazu až o cca 25 %. Integrovaná odrazová deska poskytuje vyšší úroveň bezpečnosti i v případě nárazu ze zadní části vozidla. O bezpečnost, ale i pohodlí se stará výškově nastavitelná opěrka hlavy, která z autosedačky Sirona Z i-Size dělá bezpečnou a pohodlnou volbu, která roste společně s dítětem.

360° otočný mechamismus
Poskytuje pohodlné ukládání a vyndavání dítěte a snižuje zatěžování zad rodičů. Zároveň usnadňuje změnu pozice autosedačky.

Driving Direction Control (D.D.C.)
Zabraňuje nesprávnému používání autosedačky v pozici po směru jízdy.

Energy Reduction technology (ER-TECH)
Nabízí zvýšenou ochranu vašeho dítěte v pozici po směru jízdy při čelním nárazu. Tzv. ER-Tech snižuje síly čelního nárazu, které působí na krk dítěte o více než 20 %, ve srovnání s ostatními 5bodovými systémy pásů.

Pozice proti směru jízdy
Testy ukazují, že v pozici proti směru jízdy je síla čelního nárazu rovnoměrně rozložena přes velkou plochu zádové opěrky a ve srovnání s autosedačkami v pozici po směru jízdy je riziko zranění nižší o více než 80 %. Cybex doporučuje autosedačky v pozici proti směru jízdy pro děti až do 105 cm, cca 4 roky.

Integrovaný L.S.P. systém
Nabízí zvýšenou bezpečnost při bočním nárazu. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu až o cca 25 %.

Modulární systém
Zůstaňte flexibilní - v rámci modulárního systému Z-Line lze na základnu Base Z nasadit autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy
12 pozic pro přizpůsobení autosedačky dle výšky vašeho dítěte.

Polohování a otáčení jednou rukou
Usnadňuje nastavení autosedačky. Pro pohodlné cestování lze autosedačku Sirona Z i-Size nastavit do 5 poloh v pozici proti směru jízdy a do 3 poloh v pozici po směru jízdy.

5bodový bezpečnostní pás
Pro snadné zabezpečení vašeho dítěte.

Energii absorbující skořepina
Absorbuje síly nárazu a chrání dítě uvnitř autosedačky.

Odrazová deska
Pro zvýšenou bezpečnost při nárazu zezadu.

Držáky pásů
Usnadňuje vyndavání dítěte z autosedačky.

Technické parametry
rozměry: 71,5 x 43 x 67 cm (d x š x v)
váha: 15 kg