Zopa Universal Fix 2019

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena3.790 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena3.790 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena3.790 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena3.790 Kč
Na objednávku
Cena3.790 Kč
Varianta
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Zopa

Popis

Autosedačka UNIVERSL FIX

bude na cestách doprovázet děti od narození až do 36 kg (12 let).

- Univerzální autosedačka od narození do 36 kg (přibližně 12 let).

- Jednoduchý systém poutání 3 bodovým pásem nebo ISOFIXem (ISOFIX pouze po směru jízdy).

- Do 15 měsíce (do 13 kg) jízda v protisměru, poutání za pomocí 3 bodového pásu auta

- Po směru jízdy od 9 měsíce (od 9kg), poutání za pomocí ISOFIXU a 3 bodového pásu

- Snadné polohování téměř do lehu

- 5 bodový pás (od narození do 18 kg)

- Hluboké, polstrované bočnice

- Snadné nastavení výšky hlavové opěrky a vnitřního pásu

- Snadno odnímatelný a omyvatelný potah

- Testováno v Evropských laboratořích

ISOFIX
Autosedačka UNIVERSALFIX se upevňuje pomocí ISOFIXU, který zaručuje jednoduchou, pevnou a 100% správnou instalaci autosedačky. Bezpečnost se zvyšuje díky pevnému spojení mezi autosedačkou a vozidlem.

Jízda v protisměru
Autosedačka UNIVERSAL FIX umožňuje jízdu v protisměru od narození do 13 kg (15 měsíce). Zajišťuje tak ochranu krční páteře, která je především u miminek a batolat velmi křehká. Při čelním nárazu v pozici po směru jízdy by mohlo dojít k prudkému natažení krku směrem dopředu, což může snadno způsobit zranění. Vozte své děti co nejdéle v protisměru jízdy, a zajistěte jim tím nejvyšší možnou ochranu.

Snadné nastavení výšky hlavové opěrky
Nastavení hlavové opěrky je jednoduché a rychlé. Nastavuje se společně s vnitřním 5 bodovým pásem jedním pohybem ruky. V nastavení pro děti od 9 do 18 kg lze využít až 6 výškových úrovní, při variantě od 15 do 36 kg, kde se používá poutání 3 bodovým pásem vozidla, lze autosedačku zvýšit o 4 úrovně. Dohromady má 10 výškových úrovní.

Novorozenecká vložka
Vytvořili jsme speciálně tvarovanou novorozeneckou vložku, která zajišťuje pohodlí a bezpečnost od narození do 3 až 5 měsíce.

Snadné polohování
Ani delší cesty nebudou problémem! A to díky polohovacímu systému (4 pozice), který zajišťuje komfort a pohodlí pro menší děti. Při jízdě protisměru volíme vždy pozici skoro vleže, jelikož je pro dítě nejbezpečnější a nejpohodlnější. Polohování autosedačky je velice jednoduché a bezpečné díky zabudované pojistce.

5 bodový pás
Zajistí nejvyšší možnou ochranu a stabilitu dítěte v autosedačce. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu do 5 bodů - dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Chrání tak vaše dítě při nárazu z jakékoliv strany i při úplném přetočení vozidla.

Hluboké bočnice
Významným ochranným prvkem jsou i hluboce polstrované bočnice a speciálně vyrobená hlavová opěrka. Zajišťují dítěti především ochranu před bočním nárazem, který výrazně tlumí, a zabraňují tak většímu riziku zranění.

Praktický potah
Na cestách s dětmi se můžou přihodit různé příhody, při kterých se autosedačka zašpiní. Navrhli jsme proto rychle odnímatelný potah, který lze snadno umýt, a vy tak brzy můžete bez starostí pokračovat v cestě