Black|8451970620613

Ergobaby Nosítko Adapt Keith Haring

Cena3.999 Kč
Sleva po registraci 5%
Varianta

Varianty výrobku

Black|8451970620613
Cena3.999 Kč
Na objednávku
Pop
Pop|8451970621016
Cena3.999 Kč
Na objednávku

Popis

ERGOBABY NOSÍTKO ADAPT KEITH HARING

Přizpůsobivé. Rostoucí. Od novorozence až k batoleti.

Limitovaná série nosítek Keith Haring vzdává poctu společné víře v oslavu spontánních okamžiků radosti, které přináší život.

Ergonomické nosítko nabízí vyhlášený komfort a ergonomii ve snadno použitelném 3pozičním nosiči, který se přizpůsobuje vašemu rostoucímu dítěti od novorozence ažk batoleti (3,2 - 20Kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky „Heart2Heart™ - infant insert“. Opora hlavičky novorozence je zajištěna perfektní konstrukcí nosítka. Adapt je inovativní ergonomické nosítko, které přináší ty nejlepší vlastnosti dítěti i rodičům. Extra polstrované ramenní popruhy a široký bederní pás s bederní opěrkou nabízí novou úroveň pohodlí pro rodiče, kteří se i při dlouhodobém nošení cítí komfortně. Váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi obě ramena a boky rodiče, proto je Ergo tak pohodlné. Je vyrobené z prémiové 100% bavlny, s nastavitelnými popruhy s vysokou hustotou polstrování. Nezatěžuje páteř dítěte ani rodiče. Je lehké a skladné. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Dítě je v bezpečné a pohodlné pozici a rodiče mají svobodu pohybu. Manipulace s nosítkem Ergo je jednoduchá, možnost nošení na břiše, na zádech a na boku.

Vlastnosti:

? ergonomická konstrukce sedadla, která se postupně přizpůsobuje rostoucímu dítěti od novorozence k batoleti (3,2-20Kg). Dítě sedí v ergonomickém spead-dřepu, přirozená poloha "tvar M" v každé fázi a poloze nošení

? snadno použitelné již od narození bez nutnosti novorozenecké vložky Heart2Heart™

? pohodlný design pro dítě i rodiče, váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi ramena a boky rodiče

? polstrované pohodlné ramenní popruhy s možností křížení – dokonale padnou i drobným maminkám a těm, kteří ocení snadnou manipulaci na přední straně(nastavitelné popruhy od 73cm – 124cm)

? podporuje správnou polohu sedu, podporuje správný růst dětských kyčlí, pánve, páteře

? polstrovaná skládací podpora hlavy a krku miminka

? 3pozice - možnost nošení na břiše, na zádech a na boku
? bederní opěrka a široký bederní pás (obvod bederního pásu – rozsah 66-140cm) umožňují nosit dítě pohodlně vysokým i malým rodičům a je tak blízko, že ho můžete políbit. Dvojitý seřizovač pro snadné utahování

? integrovaná kapucka na spaní, 100% bavlněný popelín s elastickým lemem, podpírá hlavičku děťátka během spánku a chrání jej před sluncem (UPF 50+) a větrem.

?Kojení v soukromí přímo v nosiči – při poloze na boku a s integrovanou kapuckou máte tuto jedinečnou možnost

? spony testované v přísných spotřebitelských testech

? zesílené švy na celé textilii

? vyztužené vnitřní spoje v místech s vyšší zátěží

?lze prát v pračce: perte na šetrný cyklus s jemným pracím prostředkem šetrným k barvám do 30°. Sušte na vzduchu.

? materiál nosítka: 100% prémiová bavlna

? váha nosítka: 600 gramů

Certifikáty:

? v souladu s CPSIA (Zákon o bezpečnosti spotřebních výrobků)

? bezpečnostní certifikát JPMA: splňuje bezpečnostní standardy ASTM F2236

? test bezpečnostních přezek: SGS

Nosítko ADAPT bylo uznáno Mezinárodním institutem proti dysplazii kyčelního kloubu jako produkt pro „zdravé kyčle“. Nosítka Ergobaby jsou pohodlná, ergonomická a bezpečná.