Espiro Next Limited

Obrázek

Varianty výrobku

403
Obrázek
Cena16.290 Kč
Na objednávku
404
Obrázek
Cena16.290 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena16.990 Kč
Na objednávku
Cena16.290 Kč
Varianta

Popis

Next limited

Počet kočárků je omezený - o dostupnosti Vás budeme informovat

Plnohodnotný kočárek 2v1. Pro každou sezónu, počasí a každou silnici. Maximální vybavení a funkce. S prostorným nastavitelným kufříkem a sedadlem: přední / zadní, který se skládá z rámu.

Od narození do 3 let

Lehká a prostorná korba - druhá dětská postýlka
Next korba od značky Espiro je lehká s mimořádně prostorným interiérem. Spodní část korby je vyrobena z odolného plastu, který ji ochrání před poškozením. Ve spodní části byl namontován speciální nastavitelný ventilační systém - zejména v létě. Korba je navíc sklopná, má větrací okno, skládací střechu chránící před sluncem a deštěm, integrovanou síť proti komárům a vnitřní UV tkaninu. Připojení a vyjmutí gondoly k rámu je snadné a rychlé.

Odolný a lehký rám pro roky použití
Next podvozek byl navržen s myšlenkou, že bude používán roky - každý den, několikrát denně, v různých oblastech, za každého počasí. Je vyrobena z lehkého a odolného hliníku. Sestavení je velmi snadné a jeho nedílnou součástí jsou 4 kola se zabudovaným tlumicím systémem. V žádném případě nezklame!

Pohodlná sportovní nástavba - když dítě sleduje svět
Sportovní nástavba kočárku vyhovuje potřebám rostoucího dítěte. Lze je nastavit do dvou poloh: vpřed nebo vzad. Interiér je vyroben ze speciální 3D tkaniny umožňující dostatečné proudění vzduchu - to zabraňuje nadměrnému přehřátí těla dítěte. Má přídavná ventilační okna, skládací střechu pro ochranu před sluncem a deštěm, integrovanou síť proti komárům a vnitřní UV tkaninu. Pětibodové bezpečnostní pásy a další čelenka zaručují bezpečnost dítěte.

- součást kočárku sportovní verze + hluboká korba + konstrukce kočárku

- lze dokoupit autosedačku značky Star za cenu 1.790,-kč

 + adaptéry za cenu 499,-kč

  nebo jakoukoliv MaxiCosi + adaptéry MaxiCosi

 

Další obrázky