Espiro Sonic 2021

Obrázek

Varianty výrobku

03
Obrázek
Cena6.890 Kč
Na objednávku
05
Obrázek
Cena6.890 Kč
Na objednávku
07
Obrázek
Cena6.890 Kč
Na objednávku
17
Obrázek
Cena6.890 Kč
Na objednávku
Cena6.890 Kč
Varianta

Popis

ESPIRO SPORTOVNÍ KOČÁREK SONIC GELOVÁ KOLA 2021

Espiro SONIC je celoroční kočár pro každou sezónu, maximálně vybavený funkcemi a příslušenstvím, na velkých pěnových kolech, ideální pro všechny nepravidelnosti chodníků. S jednoduchým sklopným systémem s pohybem pouze jednou rukou. S možností montáže autosedačky a univerzální hluboké korby UNA.

Espiro kočárek Sonic je určen rodičům a dětem, které chtějí kočárek intenzivně používat každý den po celý rok. Kočárek má pevný rám na velkých pěnových kolech s vynikající absorpcí nárazů, která bude fungovat na všech nepravidelnostech vozovky. Je vybaven prostornou sedačkou a velkou prostornou boudou, která chrání dítě před deštěm a UV paprsky. Součástí kočárku je nánožník. Nyní lze kočárk používat od narození dítěte - díky speciálním adaptérům pro připevnění hluboké korby UNA a autosedačku.

Podvozek :
Pevný rám na velkých gelových kolech

Espiro podvozek Sonic je pevný a lehký. Má snadný skládací systém - stačí stisknout boční tlačítko a zatáhnout za držadlo umístěné na sedadle. Kočárek se automaticky sklopí do tzv. polohy sendvič. Může být uložen rovně a ve svislé poloze, což zabírá málo místa. Na držadle kočárku je tzv nárazník, který jej chrání před poškozením při sklopeném podvozku. Všechny kola kočárku jsou vybavena systémem tlumení nárazů, zatímco přední kola jsou plně řiditelná a mají zámek. Unikátní výhodou je připojený velmi velký koš na příslušenství a nakupování. Kočárek má ergonomickou ruční brzdu, která je u kočárků vzácnou vlastností.

Prostorné odnímatelné sedadlo

Sonic 2021 sedadlo a bouda je jedinečné - lze je snadno vyjmout z rámu a rychle nasadit, což umožňuje snadné čištění čalounění. Sedadlo je prostorné a opěradlo je nastavitelné do vodorovné polohy. Kočárek je navíc velmi prostorný má vodotěsný potahový materiál a je vybavený prostornou střechou. Perfektně chrání před větrem, deštěm a sluncem. Bouda je navržena s ohledem na pohodlí dítěte v teplejším počasí - její materiál poskytuje ochranu před UV paprsky a má velká ventilační okna. Kočárek je dodáván se zatepleným nánožníkem, který chrání dítě před chladem a deštěm.

Možnost dokoupení:
Hlubokou korbu UNA od narození

Novinkou v kolekci sonic 2020 je nová funkce tohoto kočárku, což znamená, že může být použit od prvních dnů života dítěte. Díky možnosti snadného vyjmutí čalounění a speciálních adaptérů lze použít univerzální hlubokou korbu UNA a to včetně možnosti připevnění autosedačky. Je to ideální řešení pro rodiče, kteří se rozhodnou kočárek používat od narození dítěte nebo mít děti rok co rok - v tomto případě stačí dokoupit hlubokou korbu, aniž byste museli kupovat nový kočárek. Díky těmto řešením se Espiro Sonic stává kompaktním cestovním systémem!

V případě upoutání autosedačky na podvozek kočárku je nutné dokoupit adaptery.
Možnost použití těchto modelů autosedaček:
Maxi Cosi :Cabrio Fix, ROCK ,Pebble, Peblle plus, Jedo Kite,
Cybex: Aton 5, Aton M, Aton Z, Aton Z plus


Rozměry kočárku:
V rozloženém stavu: V 107cm/D 85cm/Š 61cm
Ve složeném stavu: V 35cm/D 70cm/Š 61 cm
Váha kočárku 9,7kg