Inglesina Kočárek Quad Bike System

Obrázek

Další obrázky

Akční cena19.990 Kč
Původní cena25.290,00 Kč
Ušetříte5.300,00 Kč

Doprodáno

Na objednávku
Akční cenaAkční cena
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Inglesina

Popis

Kočárek Quad systém s autosedačkou 2015

součástí je i pláštěnka a matrace do kočárku s paměťovou pěnou v hodnotě 1680 Kč za 2 Kč.

Díky spojené rukojeti se Inglesina Quad ovládá naprosto pohodlně pouze jednou rukou a systém skládání podvozku – patent Inglesiny – jej umožňuje složit a znovu rozložit ve vteřině pouze jednou rukou.

Skvělý do terénu.

Vanička je mimořádně prostorná, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině zajišťuje vysokou úroveň ochrany dítěte. Je uzpůsobena i pro přepravu autem díky zařízení Auto Kit (volitelné příslušenství), což zajišťuje pohodlné a bezpečné cestování pro nejmenší. Kočárek má otočnou sportovní sedačku, která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy. Díky této velmi prostorné, praktické a zároveň trendy sportovní sedačce, která je naklápěcí až do vodorovné polohy, je vybaven pro všechna roční období a to i díky prostornému prodlouženému nánožníku, pláštěnce a sklopné boudičce s funkcí sluneční clony.

Autosedačka Huggy, se svým speciálně navrženým tvarem, poskytuje větší ochranu při bočním nárazu, přičemž úhel sklonu zádové opěrky nyní nabízí více pohodlí pro dítě. Konstrukce autosedačky je také nově vybavena inovativními větracími otvory, které podporují vnitřní provzdušňování autosedačky. Autosedačka se dá skvěle použít buď v autě nebo na procházkách, kdy se jednoduše bez adaptérů připne na podvozek kočárku.

Systém Quad se skládá ze:
+ Sportovní části s boudičkou a nánožníkem
+ Podvozku
+ Hluboké vaničky s taškou na rukojeť
+ Autosedačky Huggy skupina 0+
+ Nákupního košíku
+ Držáku na láhve
+ Pláštěnky pro sportovní kočárek