Inglesina Sportovní kočárek Espresso MaGenta 2015

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Popis

Zavřete oči. Představte si sportovní kočárek ideální pro všechny typy terénů. Tak praktický, ovladatelný, kompaktní, že si získá i technicky zaměřeného tátu. Schválený i pro přepravu novorozenců, pohodlný a super vybavený, že garantuje to nejvyšší pohodlí pro Vaše dítě. A tak neodolatelný, s nezaměnitelným stylem Inglesiny, že zasáhne přímo Vaše srdce maminky. A když oči otevřete, je tím přáním Espresso. Je tak praktické, lehké a kompaktní, s měkkým postrováním, polohovacím sedadlem a opěrkou nožiček. Espresso znamená pohodlnou jízdu pro dítě a pohodlné procházky pro rodiče, díky jeho celkové ovladatelnosti.

Výškově nastavitelná rukojeť je skvělá pro rodiče jakékoli postavy. Přední madlo (které lze otevřít a zavřít), umožňuje snadno posadit dítě do kočárku. Lehce skladné, složené stojí samostatně. Ve složeném stavu je tak kompaktní,že zvedání a přeprava jsou hračka! Zateplený nánožník a pláštěnka jsou součástí dodávky,čímž je pro dítě zajištěno pohodlí v jakékoli roční době. Espresso obsahuje: - sportovní kočárek - nákupní košík - nánožník - madýlko - pláštěnku Vlastnosti: - Určeno pro děti od narození do15 kg. - Rychlé a snadné složení a rozložení. - Složený kočárek má kompaktní rozměry a samostatně stojí. - Vybaven pojistným hákem, aby se zabránilo náhodnému otevření kočárku, jakmile je uložen. - Aktivní propojená páková brzda, která se po dotyku automaticky spustí – zajišťuje větší bezpečnost při používání. - Průměr předních a zadních kol 185 mm. - Otočná přední kola s tlumičem nárazů jsou vybavena automatickou aretací pro jízdu na hrubších površích. - Přední kola lze snadno odejmout a vyčistit. - Do více poloh výškově nastavitelná, měkce polstrovaná ergonomická rukojeť, pomocí které může být kočárek tlačen pouze jdnou rukou. - Prostorné široké sedadlo s měkkým polstrováním. - Prodloužená opěrka zad s centrálním nastavováním do 3 poloh včetně vodorovné. - 5 bodové nastavitelné pásy s polstrováním. - Dvojité nastavení výšky ramenních pásů, takže roste s dítětem. - Opěrka nohou nastavitelná do dvou poloh. - Potah je snímatelný a prací v ruce při teplotě 30°C. - Madálko před dítětem je možné oboustranně zvednou pro pohodlný výstu a nástup. - Nepromokavá, nastavitelná, sundávací boudička s praktickou kapsou. Otevřením zipu lze odejmout zadní díl pro lepší ventilaci v létě. - Stříška je překlápěcí dopředu pro maximální ochranu proti větru nebo slunci . Stříška je vybavena ochranou proti slunci UVP50+ a navíc vysunovacím slunečním kšiltem! - Luxusní nánožník ze stejných materiálů se zesílenou částí u nožiček - Do prostorného barevně koordinovaného nákupního koše s vyzruženou spodní částí můžete vkládat předměty o hmotnosti až do 3 kg. - Pláštěnka pro sportovní kočárek ve standartní výbavě.

Technické parametry: Typ skládání: knižní Rozměry v rozloženém stavu: 47,5 x 80/105 x 86 cm (šířka x výška x hloubka) Rozměry ve složeném stavu: 47,5 x 75 x 34 cm (šířka x výška x hloubka) Hmotnost: 8,6 kg Materiál konstrukce: aluminium, velmi lehké a nekorodující Materiál potahu: odolný, měkce polstrovaný 100% polyester

Další obrázky