Inglesina Sportovní kočárek Quad Forest

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Popis

Quad je zcela nový, inovativní sportovní kočárek kategorie SUV od Inglesiny, který kombinuje supermoderní technický vzhled s extrémní odolností a schopností cestovat s Vaším děťátkem i v tom nejdrsnějším terénu – to díky velkým kolům s kuličkovými ložisky a originálnímu designu podvozku, který je extrémně lehký a odolný. Potahové látky, které propůjčují tomuto kočárku mimořádný „crossover“ vzhled, čerpají svou inspiraci přímo z přírody – pevnost z juty, lehkost ze lnu a jemnost z jersey melange. Díky spojené rukojeti se Inglesina Quad ovládá naprosto pohodlně pouze jednou rukou a systém skládání podvozku – patent Inglesiny – jej umožňuje složit a znovu rozložit ve vteřině pouze jednou rukou! Kočárek má otočnou sportovní sedačku, která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy. Díky této velmi prostorné, praktické a zároveň trendy sportovní sedačce, která je naklápěcí až do vodorovného lehu, je vybaven pro všechna roční období a to i díky prostornému prodlouženému nánožníku a sklopné boudičce s funkcí sluneční clony.

Sportovní kočárek Quad se skládá ze:

- Sportovní o sedadla s boudičkou a nánožníkem

- Podvozku Quad Bike

- Nákupního košíku

- Držáku na lahve

 Ke sportovnímu kočárku si můžete dokoupit:speciální zmenšovací vložku pro novorozence, pláštěnku a přebalovací tašku My Baby Bag.

Vlastnosti sportovního kočárku: - Vhodný k používání od narození až do 15 kg (cca 3 let). - Sportovní sedačka je reverzibilní -poloha na podvozku může být podle volby po směru i v protisměru jízdy - čelem k mamince. - Podvozek je vybaven revolučním dech beroucím systémem skládání umožňujícím v mžiku složit a rozložit podvozek pouze jednou rukou, patentováno Inglesinou. - Spojená rukojeť s měkkým soft touch povrchem je nastavitelná do výšky. - Otočná přední kolečka s nezávislým odpružením a aretací - EVA kolečka, přední o průměru 195 mm, zadní o průměru 270 mm vybavená kuličkovými ložisky. - Aktivní páková brzda, která se po dotyku automaticky spustí – zajišťuje větší bezpečnost při používání. - Do prostorného, snadno dostupného koše můžete vkládat předměty s hmotností až do 3 kg. - Držák nápojů zabudovaný do podvozku. - 5 bodový nastavitelný bezpečnostní pás. - Prostorná sportovní sedačka moderního tvaru s možností dokoupení zmenšovací vložky „Cocoon“ pro novorozence. - Výška bezpečnostních pásů může být nastavena do 2 výškových úrovní. - Ochranné ramenní polstrování z měkoučkého jerseye. - Boudička integrovaná na sportovní části má nastavitelnou velikost díky praktickému, skrytému zipu. Boudička je překlápěcí dopředu pro maximální ochranu proti větru nebo slunci. - Průhledné okénko na boudičce - Měkký, polstrovaný, široký a dostatečně dlouhý nánožník perfektně zabalí miminko, může být připnut na boudičku, aby maximálně chránil děťátko před vnějším chladem nebo na madýlko při poloze na sezení - Opěradlo sportovní sedačky nastavitelné do 4 poloh až do zcela vodorovné polohy, je vhodná pro novorozence. - Velmi dlouhé opěradlo zad( 55 cm )umožňuje využití u větších dětí. - Madlo a opěrka nohou jsou z technického nepromokavého materiálu, jsou odolné a snadno omyvatelné. - Opěrka pro nožičky nastavitelná do 2 poloh. - Potah sportovní sedačky i boudička se dají vyjmout a je možné je prát v ruce při 30°C (neždímat, nežehlit). - Sportovní sezení se upevňuje a odnímá velmi lehce pomocí bočních úchytů, díky mechanismu snadného upínání Easy Clip. Technické údaje: Typ skládání: knižní Rozměry sportovního kočárku v rozloženém stavu: 61 x 82/109 x 77/98 cm (šířka x výška x hloubka) Rozměry podvozku ve složeném stavu: 61 x 74 x 27 cm (šířka x výška x hloubka) Hmotnost: 12 kg Materiál konstrukce: hliník Materiál potahu: polyester

 

Další obrázky