Inglesina Trilogy systém Duo

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Obrázek_(1)
Cena12.800 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena12.800 Kč
Na objednávku
Cena12.800 Kč
Varianta

Popis

Novorozenec potřebuje hodně spánku, po narození spí až 18 hodin denně. Ale není to jen spánek a mateřskéhé mléko co potřebuje, zdravý vzduch a změna prostředí prospěje oběma, jemu i mamince. Nový koncept Inglesiny,NON STOP SLEEPINGvychází z těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. Ať už budete na vycházce nebo doma, v autě nebo na chalupě, s Inglesinou bude mít vaše dítě nepřerušovaný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí. Navíc si můžete vybrat z několika typů podvozku (není součásti ceny, objednává se samostatně).

Systém 2v1 obsahujeprostornou hlubokou vaničku s innovativní podložkouWelcome PadTM, která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte. StojanStand UpTMrozšiřuje možnost použití takto vybavené vaničky i domů, a tak když dítě usne na procházce, bude ve spánku pokračovat i doma. Třetí částí systému je vylepšenásportovní sedačka, s unikátní funkcí, kdy podobně jako harmonika, může měnit svoji šířku. Přitom je prostorná, ale i schválena pro použití až do 20 kg hmotnosti dítěte. Potahyjsouvyrobenyzunikátního,velmi módního, materiáluMELANGE, detail najdete v obrázkové galerii.

Systém Trilogy DUO 2v1 se skládá z:

  • Hluboké vaničky
  • podložky Welcome PadTM
  • Matrace
  • Sportovní části s boudičkou a nánožníkem
  • Podstavec Stand Up pro vaničku i autosedačku Huggy

Vanička kočárku ve velikosti XXLje prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě. Dno vaničky je chráněno sítí propojenou svnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (3-4 měsíc) odejmout. Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

Sportovní sedačka kočárku s unikátní funkcí změny šířky, která se snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 20 kg! , prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Navíc je nyní opatřena prodlouženou, nastavitelnou opěrkou nožiček. Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i vpoloze na ležení dokonale chrání.Okénko ve stříšce umožňuje průhled i když je sedačka orientovaná po směru jízdy.

Stojan Stand UpTM.Po návratu zprocházky se hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umístění vaničky vbytě. Miminko tak může nerušeně spinkat dál ve dobře známém prostředí a z hluboké vaničky máte rázem postýlku. Pro krátké zdřímnutí je možné nasadit na Stand UpTMtaké autosedačku Huggy.

Nová matrace Welcome PadTMpro hlubokou vaničku.Děti se změsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby vprvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny vbříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci sneonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Vyberte si nejvhodnější podvozek podle potřeby.

Pro vycházkydo města a parku Trilogyv různém provedení. Pro univerzální použití, tj.do města, parku i lehkého terénu Quadv různých variantách.Comfort Ergo Bike s nafukovacími koly pro vycházky do přírody, do lesa.Comfort nezklame ani ve městě. PodvozekComfort Chrom pro maximální eleganci.