Obrázek

Kiddy Evostar 1 2019

Cena19.990,00 Kč
Varianta
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Kiddy

Varianty výrobku

Obrázek
Cena19.990,00 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena19.990,00 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena19.990,00 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena19.990,00 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena19.990,00 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena19.990,00 Kč
Na objednávku

Popis

KIDDY EVOSTAR 1

Díky sportovnímu designu a módním barvám bude pro vás jízda městem s tímto novým kočárkem od Kiddy opravdovým potěšením. Rodiče se mohou těšit na snadnou manipulaci, vynikající jízdní komfort a ruce si mohou nechat zhýčkat měkkým povrchem rukojetí. Ti nejmenší se budou cítit příjemně pod ochrannou střechou a budou mít možnost uvolněně a pohodlně cestovat ve vodorovné poloze.

Ergonomická rukojeť a jednoduchý skládací mechanismus. Rukojeť kočárku vyrobena z eko-kůže je velmi příjemná na dotek, a nastavitelná do pěti výškových pozic. Praktický skládací mechanismus kočárku uvolníte jednoduše otočením rukojeti směrem dolů. Pomocí druhé rukojeti na koši složíte kočárek do kompaktního balíku, který pak stojí samostatně.

Pohodlná a individuálně nastavitelná sedačka Flexibilní sedačka se může namontovat ve směru i proti směru jízdy a sklopit jednou rukou do tří různých pozic, aby se pro dítě zajistila perfektní poloha sedu nebo lehu. Díky možnosti nastavení opěrky nožiček do čtyř pozic, sedí dítě pohodlně v každé situaci.

Velká stříška je nastavitelná do tří pozic a dokonale chrání před sluncem nebo jinou nepřízní počasí.

Nastavitelný 5ti bodový bezpečnostní pás. Díky třem výškovým polohám se bezpečnostní pásy perfektně přizpůsobí růstu dítěte. Ramenní a bederní pásy jsou vybaveny měkkým polstrováním v citlivých oblastech. Jsou pratelné na 30°C.

Štědrý úložný prostor Prostorný nákupní košík je snadno přístupný ze všech stran bez ohledu na polohu nebo směr sedačky a poskytuje optimální úložný prostor. Přihrádka na zadní straně sedačky poskytuje další úložný prostor s rychlým přístupem. Děti mohou odložit své hračky v malé přihrádce pod opěrkou nožiček.

Masivní a odolné pneumatiky Kočárek Evostar je vybaven odolnými pneumatikami z pěny s "Tru-Ride® technologií". Tyto pneumatiky jsou nejen mnohem silnější než standardní pneumatiky, ale mají i delší životnost, protože se jejich povrch skoro vůbec neopotřebuje ani po delší době používání. Jsou bezúdržbové a odolné proti propíchnutí. Díky čtyřem odpruženým kolům a předním kolům s aretací zatáčení, které se mohou podle potřeby zafixovat do rovného směru, je kočárek Evostar ovladatelný bez námahy na každém povrchu.

Funkce tandem: Dá se rychle a jednoduše přeměnit na cestovní systém pro sourozence nebo dvojčata. Kočárek Evostar byl navržen tak, aby byl mimořádně flexibilní a měnil se jednoduše spolu s měnícími se potřebami rodiny. S pomocí tandemové sedačky, která se dokupuje samostatně, se dá rychle a jednoduše přeměnit na cestovní systém pro sourozence nebo dvojčata.