Kombi postýlka Faktum Oxford 90x200

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Cena16.990 Kč

Popis

Pokud se vám zdá kombinovaná postýlka Oxford na první pohled robustní, tak je to pravda. Vždyť na 2 metrech máte vše, co bude na spaní, a zpočátku i na péči, Vaše dítě potřebovat od narození až do dospělosti. Co jinde zabírá celý pokoj – postýlku i přebalovací komodu, úložné prostory. Toto inteligentní řešení doporučujeme pro každého, kdo šetří místo i svoji peněženku. Univerzálnost sestavy tkví v její rozložitelnosti na jednotlivé kusy nábytku.

  • Tlakově ovládané šuplíky u komody i u obou zásuvek pod postelí
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálů, když se dostane do kontaktu se slinou, nevyluhují se žádné škodlivé látky.
  • Materiál: laminovaná dřevotřísková deska, bílá a béžová (Capuccino) barva
  • Čelní bočnice postýlky je opatřena 3 odnímatelnými šprušlemi, aby dítě mohlo, když povyroste, samo z postýlky vylézat.
  • Rošt postýlky se může nastavit do 3 poloh: 265, 422 a 612 mm nad podlahou.
  • Jednu čelní stranu kombi postýlky tvoří tří zásuvková přebalovací komoda, v zadní části má poličkovou skříň, později využitelnou jako noční stolek.
  • Pod kombi postýlkou nebo válendou jsou další dvě prostorné zásuvky.
  • Bočnice a rošt z masívu.

Později se může postýlka přestavět na válendu o rozměrech 200 x 90 cm (se 2 kontejnery) a na psací stůl (š. 144 cm, hl. 80 cm, v. 74 cm).

Nebo postýlku můžete rozdělat na 3 samostatné prvky: dětská postýlka o vnitřním rozměru 140 x 70 cm, na malou skříňku (š. 55cm, hl. 80 cm, výška 74cm) a na válendu o rozměrech 200 x 90 cm.

Rozměry: 204 x 95 x 100 cm (šířka / hloubka / výška)
Vnitřní rozměry postýlky: 140 x 70 cm

Za příplatek:
- Pěnové matrace pro postýlku 70x140 cm a postel 90x200 cm se objednávají samostatně. Pro postýlku 70x140 cm je možné objednat také kokosovou matraci.

Každý výrobek Faktum je vyráběn na zakázku konkrétního zákazníka, pokud není výrobek v žádané variantě skladem, dodací lhůta činí 6 týdnů od zaplacení zálohy. Ornamenty a vzory , kterými jsou díly nábytku zdobeny jsou nanášeny ručně a proto vždy unikátní.

Další obrázky