VITAMMY ZOOM Teploměr bezdotykový

Obrázek
Cena2.150 Kč
Sleva po registraci 5%

Popis

VITAMMY ZOOM Bezkontaktní teploměr

Elektronický bezkontaktní teploměr Vitammy Zoom měří teplotu za 1 sekundu bez rizika přenosu virů, bakterií a jiných mikroorganismů. Nevyžaduje se dotyk testované osoby, takže nevyžaduje dezinfekci. Může měřit teplotu mnoha lidem nepřetržitě bez rizika přenosu nemoci. Teploměr umožňuje přesné měření v krátkém čase.


Měření bez rizika přenosu choroboplodných zárodků. Elektronický bezkontaktní teploměr Vitammy Zoom měří teplotu za 1 sekundu bez rizika přenosu virů, bakterií a jiných mikroorganismů. Nevyžaduje se dotyk testované osoby, takže nevyžaduje dezinfekci. Může měřit teplotu mnoha lidem nepřetržitě bez rizika přenosu nemoci.

Přesné měření v krátkém čase.
Teploměr umožňuje přesné měření v krátkém čase. Přesnost: ± 0,2 ° C (0,4 ° F) v rozsahu 35,0 ° C ~ 42,0 ° C (95,9 ° F ~ 107,6 ° F) při teplotě okolí 15 ° C ~ 35 ° C (59 ° F ~ 95 ° F). Doba měření: asi 1 sekunda. teploměr

Bezpečné měření teploty na čele.
Vitammy Zoom byl speciálně navržen pro bezpečné měření teploty na čele. Je to přístroj schopný měřit teplotu lidského těla zjišťováním intenzity infračerveného světla vyzařovaného z čela. Převede naměřené teplo na LCD displej zobrazením jeho hodnoty. Infračervený teploměr je určen pro přerušované měření teploty lidského těla z povrchu čela pro lidi všech věkových skupin. Při správném používání rychle a přesně vyhodnotí teplotu.

Certifikované lékařské zařízení.
Teploměr Vitammy Zoom je certifikované lékařské zařízení. Infračervený teploměr měří tělesnou teplotu na čele. Tento teploměr je určen pro měření povrchové teploty kůže nad hlavní tepnou hlavy. Tepna hlavy je spojena se srdcem prostřednictvím krční tepny, která vede přímo z aorty, hlavního arteriálního systému kmene. Poskytuje konstantní průtok krve. Proto se změny tělesné teploty odrážejí rychleji na čele jako v jiných částech těla, například v ústech, konečníku a podpaží.

Vhodný pro všechny věkové kategorie.
Teploměr Vitammy Zoom je vhodný pro všechny věkové kategorie. Abyste ujistili, že vaše měření vždy přesně odráží teplotu vašeho těla, zvažte následující faktory, které mohou ovlivnit vaše přesné měření.
Je důležité znát normální teplotu každého člověka. Toto je jediný způsob, jak přesně diagnostikovat horečku. Pro stanovení normální teploty proveďte vícenásobné měření v době, kdy je osoba zdravá. Před měřením musí být testované osoby uvnitř 30 minut.

Zásady při měření teploty.
-Testováno osoby a teploměr by měly být před měřením v jedné místnosti nejméně 10 minut.
-Před měřením by neměly pít, jíst ani cvičit, koupat se, sprchovat se, mýt a sušit si vlasy.
-Pokud máte čepici, složte si ji a posuňte vlasy z čela a před měřením počkejte 10 minut.
-Krémy nebo jiná kosmetika na čele mohou naměřit nižší teplotu než ta skutečná.
-Před měřením si umyjte čelo a počkejte nejméně 10 minut.
-Pokud před měřením budete mít ruku na čele a ovlivní to teplotu.
-Nemerajte teplotu v místě jizev, otevřených ran nebo odřenin.
-Nepoužívejte teploměr na zpocené čelo, protože by to mohlo ovlivnit měření.
-Neodporúčame měření během krmení nebo bezprostředně po krmení dítěte.
-Nepoužívejte tento teploměr venku.
-Nemerajte tímto teploměrem v blízkosti velmi horkých míst, jako jsou krby a kamna.
-Snímací teploměru je nejcitlivější součástí zařízení. Nedotýkejte se ho!
-Presnosť měření může být ovlivněna poškozením snímače.

Interpretace výsledku měření.
Elektronický bezkontaktní teploměr Vitammy Zoom má interpretaci výsledku.
V režimu měření teploty na čele se po dosažení výsledku pod 37,8 ° C (100 ° F) na obrazovce objeví symbol: I Pokud je teplota 37,8 ° C nebo více, na obrazovce se objeví symbol :( který jasně zobrazuje výsledek naměřené teploty.

Automatické vypnutí.
Elektronický bezkontaktní teploměr Vitammy Zoom se automaticky vypne Pokud ponecháte teploměr déle než minutu bez měření, teploměr se automaticky vypne. Po každém měření očistěte snímač teploměru, abyste zajistili správné měření a zabránili možnému přenosu bakterií.

Paměť 10 měření.
Elektronický bezkontaktní teploměr Vitammy Zoom má paměť na 10 měření Teploměr může uložit 10 posledních výsledků měření do paměti spolu s datem, časem a režimem, ve kterém se měření uskutečnilo. Výsledky měření uložených v paměti jsou přístupné v režimu FRONT i SUBJECT.

Další obrázky