JANÉ Vanička nafukovacia se 3 polohami 0m+

Obrázek_(1)

Další obrázky

Nafukovací plastová vanička navržená výlučně pro pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte již od narození. Je vybavena přepážkou, která se dá posouvat v závislosti na velikosti dítěte. Přepážka je na suchý zip, který jednoduše připevníte nebo odstraníte,...... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena559 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce Jané
Kód 040521T24

Popis

Nafukovací plastová vanička navržená výlučně pro pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte již od narození. Je vybavena přepážkou, která se dá posouvat v závislosti na velikosti dítěte. Přepážka je na suchý zip, který jednoduše připevníte nebo odstraníte, čímž se vnitřní prostor vaničky zvětšuje nebo zmenšuje podle potřeby. Když děťátko vyroste, dá se vyjmout nafukovací polštářek a vypustit vzduch z dělící stěny. Vanička tak opravdu roste spolu s dítětem.Jelikož vanička je nafukovací, je pro děťátko velmi pohodlná.Vlastnosti:- Objem: 30 litrů.- Vnější rozměry: délka 78 cm x šířka 43 cm x výška 37 cm (tyto rozměry jsou přibližné, protože závisí na tom, jak je výrobek plně nafouknutý).- Skladná, po složení zabírá málo místa.- Díky rozměrům a možnosti vypuštění vzduchu je praktická pro cestování.- Odolný, kvalitní materiál, se 4 bezpečnostními ventily.- Ideální velikost pro použití ve vaně nebo ve sprše.