Maxi-Cosi Autosedačka Rodifix

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena3.990 Kč
Na objednávku
Akční cena3.990 Kč
Původní cena4.690,00 Kč
Ušetříte700,00 Kč

Doprodáno

Na objednávku
Akční cenaAkční cena
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Maxi-Cosi

Popis

Nová autosedačka sk.2/3 (15-36kg) RodiFix, upoutání ve směru jízdy pomocí dvou Isofixových kotev.
Inovativní design, nový jednoduše přístupný sklápěcí systém.

Používá unikátní technologii AirProtect a roste s dítětem.
V automobilu se poutá Isofixem.
Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určena pro děti od 15 do 36 kg (cca 4 roky až 12 let, skupina 2/3).
Autosedačka je vybavena technologií AirProtect. Tato technologie byla vyvinuta společností Dorel USA ve spolupráci s univerzitou Kettering University. Speciálně vyvinutá pěna je zabalena v perforovaném obalu. Tato hmota absorbuje postupným vyfukováním vzduchu energii vznikající v případě nárazu. Tím chrání oblast hlavy mnohem lépe, než jakékoliv jiné autosedačky.

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix je určena pro děti od 15 kg do 36 kg (od cca 3,5 roku do 12 let). Maximální ochranu dítěte zajišťuje upevnění do auta s využitím systému IsoFix a unikátní technologie ochrany hlavy AirProtect.
Bezpečnost
Technologie AirProtect byla vyvinuta společností Dorel USA ve spolupráci s univerzitou Kettering University. Speciálně vyvinutá pěna v opěrce hlavy je zabalena v perforovaném obalu. Tato hmota absorbuje postupným vyfukováním vzduchu energii vznikající v případě nárazu. Tím chrání oblast hlavy mnohem lépe, než jakékoliv jiné autosedačky. Autosedačku Maxi-Cosi RodiFix připevníte do auta s pomocí systému IsoFix. Dítě se poutá 3-bodovým bezpečnostním pásem. Autosedačka je vybavena kotevní úchytkou za opěrkou hlavy, která poskytuje dodatečnou fixaci autosedačky.
Komfort
Maxi-Cosi RodiFix poskytuje maximální komfort dítěti i vám. Změna polohy ze sezení na spaní je otázkou malé chvilky. Autosedačka poskytuje dítěti přirozenou polohu na sezení i na spaní. Výškově nastavitelná opěrka hlavy zaručuje, že dítě bude mít hlavu vždy optimálně chráněnou a autosedačka roste s dítětem od cca 3,5 roku do 12 let. Spolu s výškou autosedačky upravíte i její šířku. Potah autosedačky lze sundat a prát (dle pracích symbolů).
Upevnění do automobilu
K upevnění do automobilu se používá systém IsoFix. Dítě sedí po směru jízdy a poutá se 3-bodovým bezpečnostním pásem. Vodiče pásů zaručují rychlé a snadné připoutání dítěte.
Vlastnosti
Autosedačka pro děti od 15 do 36 kg (3,5–12 let).
Upevnění do automobilu pomocí systému IsoFix.
Unikátní technologie AirProtect.
Roste s dítětem do výšky i šířky.
Lze polohovat.