Recaro RecaroFix

fix|4031953056338

Varianty výrobku

fix
Cena4.150 Kč
Varianta výrobku

Popis

RECAROfix

Kategorie: 0+(od 0 do 13kg) a 1 (od 9 do 18kg)

RECAROfix je využitelná pro autosedačky Privia a navazující autosedačky 9-18kg, která je očekávána na přelomu 2014/2015. RECAROfix je tedy použitelný od 0 do 18kg. RECAROfix se ukotví v automobilu do Isofixových ok, která jsou skryta pod sedadlem (nutno ověřit kompatibilitu Isofixu Vašeho vozu a Isobáze v níže uvedeném souboru ke stažení). Isobáze má nastavitelnou délku uchycení, můžete jí tedy použít i do různých vozů s různě dlouhými sedáky. Mechanické ukazatele jsou jednoduché a piktogramy zřetelné, i to dělá obsluhu RECAROfixu snadné.

Komfort a bezpečnost RECAROfix:

V přední části má Isobáze "opěrnou nohu", která funguje jako protipáka. Tento jednoduchý způsob napomáhá dobré stabilitě Isobáze v případě nárazu. Pokud chcete Isobázi dočasně schovat, například do kufru auta, využijete jednoduché sklápění "opěrné nohy". Tím Vám zabere v autě co nejméně místa, aniž byste Isobázi museli vyndavat z vozu.

Pro autosedačku RECARO Privia (do 13kg) se nejprve přichytí Isobáze a poté se autosedačka "nasadí" na Isobázi proti směru jízdy.

univerzálnost použití od 0 do 18 kg
nastavitelná délka úchytů dle hloubky sedáku vozu
protipáka v případě nárazu díky opěrné noze
jednoduchost užívání
skladnost

Další obrázky