RECARO Tian Elite Select 2021

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena7.490 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena7.490 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena7.490 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena7.490 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena7.490 Kč
Na objednávku
Cena7.490 Kč
Varianta

Popis

Autosedačka Recaro Tian Elite Select 2021 9-36 kg

9 - 36 kg (skupina I + II + III)

Recaro Tian Elite je autosedačka pro děti o hmotnosti od 9 do 36 kg (od přibližně 9 měsíců do 12 let). Na rozdíl od základní verze má Tian Elite řadu vylepšení a řešení, která zvyšují bezpečnost dítěte během cesty a zvyšují úroveň jeho pohodlí.

Sedadlo přispívá k bezpečnosti a pohodlí při každé jízdě - má inovativní ochranné systémy a mechanismy, které umožňují nastavit úhel opěradla nebo opěrky nohou.

Autosedačce nechybí taková řešení jako systém Hero nebo Audio. Díky tomu zůstává bezpečnost vašeho dítěte nerušená a zároveň si malý cestující může užít pohodlí a technologii, kterou na žádných jiných autosedačkách nenajdete.

Jedno sedadlo, které roste s dítětem
Tato autosedačka roste s vaším dítětem. Způsob upevnění batolete a samotné sedačky v průběhu času mění, ale stále bude hrát svou hlavní roli - zajistit vysokou úroveň bezpečnosti během cesty. Do hmotnosti 18 kg je dítě přepravováno ve vnitřním 5bodovém bezpečnostním pásu. Pokud je tento limit hmotnosti překročen, měly by být pásy skryty uvnitř sedadla a dítě by mělo být připoutáno bezpečnostním pásem vozidla. Autosedačku používáme dokud nepřesáhne hmotnost 36 kg nebo výšku 150 cm. Opěrka hlavy sedadla je výškově nastavitelná a systém je integrován do opěradla. Nastavení délky sedadla vám umožní plně podepřít nohy mladého cestovatele.

Systém upevnění sedadla
Recaro Tian ELITE je v souladu se schválením ECE R-44/04 vhodný pro děti od přibližně 9 měsíců do přibližně 12 let. Způsob připevnění dítěte a samotné sedačky závisí na věku a hmotnosti dítěte:

pro skupinu I (9-18 kg) - jednoduchá instalace do automobilu pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla. Během tohoto období je dítě připevněno interním 5bodovým bezpečnostním pásem

pro skupinu II / II (15-36 kg) - po skrytí vnitřního pásu uvnitř skořepiny se dítě a sedačka připevní také pomocí 3bodového pásu vozidla a sedadlo můžeme dodatečně stabilizovat pomocí upevnění ISOFIX

Bezpečnostní pásy se systémem Hero
Sedačka má pětibodové bezpečnostní pásy s ramenní vycpávkami HERO. Komplexní bezpečnostní koncept spojuje ramenní vycpávky, popruhy a opěrku hlavy do celku. Toto zamezuje přetočení popruhů, zaručuje optimální dosedání a kromě toho rodičům usnadňuje bezpečné zajištění dítěte popruhem. Citlivé části pokožky na krku a obličeji jsou mimořádně chráněny prostřednictvím speciálního opláštění popruhu a je zamezeno sklouznutí nebo zaříznutí. Mimořádně očalouněny ramenní popruhy minimalizují riziko poranění v případě čelního nárazu. Jakmile dítě dosáhne hmotnosti 15 kg, bude malý cestující zajištěn tříbodovými bezpečnostními pásy vozidla.

Systém ASP
ASP je ochranný systém ve formě dvou panelů umístěných po obou stranách sedadla. Před jízdou otevřete ten na straně dveří. Panely absorbují sílu bočního nárazu a umožňují její přesměrování a následné rozložení po skořepině sedadla.

Chlad v horkých dnech
Sedadlo je potaženo prodyšným materiálem. Ventilační systém je také umístěn v skořepině sedadla - díky těmto detailům je cestování v horkém počasí snesitelnější. Spokojenost batolete je jedním z faktorů ovlivňujících bezpečnost.

Recaro Sound System - reproduktory v opěrce hlavy
Audio systém je technologie, která nejen baví, ale stará se také o bezpečnost mladého cestujícího. Po zapnutí oblíbené písničky dítěte mohou rodiče v autě používat vlastní zvukový systém, a co víc - batole, které chce poslouchat hudbu, drží hlavu v opěrce hlavy.

Technické parametry:

váha: 8,6 kg
délka: 47-53 cm
šířka: 44 cm
výška: 56-80 cm

Vlastnosti :

určené pro děti od cca 9 měsíců do cca 12 let věku
odpovídá schválení ECE R-44/04 pro skupiny I / II / III - děti s hmotností 9-36 kg
proti směru jízdy
vynikající polstrování a ergonomie
boční ochrana ASP (Advanced Side Protection)
HER? systém: již žádné překroucené a klouzající pásy během poutání dítěte
systém cirkulace vzduchu
instalace pomocí 3bodového bezpečnostního pásu automobilu (skupina I / II / III - 9-36 kg)
má upevnění ISOFIX pro skupinu (II / III - 15-36 kg)
možnost změny sklonu sedadla (ve fázi upevnění sedadla v autě)
Zvukový systém Recaro - reproduktory zabudované v opěrce hlavy
nastavitelná délka sedáku - zaručuje plnou oporu nohou pro starší dítě
ergonomické sezení díky profilované pěně z automobilového sektoru
prodyšné materiály zajišťují nejlepší cirkulaci vzduchu
výškově nastavitelná opěrka hlavy
dlouhodobá využitelnost
kvalitní potahové látky
potah s možností praní na 30 ° C