Reemy Fix 9-36 kg 2019

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena4.990 Kč
Na objednávku
Red
Obrázek
Cena4.990 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena4.990 Kč
Na objednávku
Cena4.990 Kč
Varianta

Popis

Reemy fix 9-36kg

Náš tip číslo 1 v rostoucích autosedačkách!!

Pokud hledáte sedačku, která Vám vydrží opravdu dlouho, existuje teoreticky spousta, spousta možností. Většina těchto sedaček má vždy nějaké ale. Není vhodná, bezpečná a pohodlná pro menší nebo naopak pro starší dítě. Mnoho takových sedaček Vás navíc předčasně donutí užívat tříbodový pás auta, a to s bezpečím již nemá společného vůbec nic. Zkrátka, většina těchto sedaček je nějakým kompromisem. Ale pozor, tato není! Tato sedačka je průlom v této kategorii, neboť nemá žádné kompromisy.

Skelet autosedačky Reemy Fix je vyroben za použití speciálního bezpečnostního plastu, který dělá sedačku extrémně pevnou, ale také krásnou. Vnitřek sedačky je pak vyztužen kovovými prvky a pro nejvyšší bezpečnost je jádro vyplněno tvrzeným polystyrenem.

Sedačku je do auta možné uchytit všemi způsoby, které aktuálně existují, tedy ISOFIXem, pásem auta a volitelně též kotvou V-teather (pokud je jím vozidlo vybaveno). Velkou výhodou je i to, že sedačku je možné uchytit i do starších vozidel, které není systémem ISOFIX vybaveno.

Narozdíl od velké části sedaček této kategorie je Reemy Fix vhodná pro užití ihned po vajíčku. Sedačka je krásně měkoučká. Vnitřek potahů je navíc vytvořen z pěny s "memory" efektem. Síla pěny uvnitř je 2,5 cm, což je jednoznačně nejvíce ze všech aktuálně prodávaných autosedaček. Aby se do sedačky vešlo jak malé, tak i velké dítě, je sedačka vybavena odnímatelnou a oboustrannou vložkou, díky které ani menší dítko v sedačce "neplave". Provedením vložky je Reemy Fix opět rekordmanem, její vnitřek je tvořen dutým vláknem a opět speciální pěnou s "memory" efektem. Vložka je navíc oboustranná. Jedna strana pro běžné užití, druhá strana pro horké dny, kdy je nutné odvádět pot od těla dítěte. Do budoucna tak ušetříte za dodatečnou vložku. Tímto se Reemy Fix zcela zásadně liší od ostatních autosedaček na trhu!

Reemy Fix není nejdražší sedačkou v této kategorii, i tak se ale jedná o tu nejlepší, nejpohodnější variantu kategorie 9 - 36 kg.

Podstatným benefitem u autosedaček, které se používají mnoho let, je možnost pořízení nových bezpečnostních komponent, například polystyrenů, které mají životnost cca 5-6 roků. U sedačky Reemy Fix jsou a budou dostupné všechny tyto důležité komponenty k dokoupení.

Tato sedačka je s láskou navržena v České Republice.


Součástí balení jsou také zaváděcí plasty na ISOFIX. Autosedačka je schválena a atestována dle normy ECE/R44 04.

Další obrázky