Tako Dalga Lift 2019

Obrázek

Varianty výrobku

01
Obrázek
Cena14.999 Kč
Na objednávku
02
Obrázek
Cena14.999 Kč
Na objednávku
03
Obrázek
Cena14.999 Kč
Na objednávku
04
Obrázek
Cena14.999 Kč
Na objednávku
Cena14.999 Kč
Varianta

Popis

Tako - Dalga Lift

Inovovaná konstrukce kočárku Dalga Lift zaujme svým šarmem a dodá tomuto klasickému kočárku sportovní nádech, použitá potahová látka s kombinaci eko kůže a design kočárku zaujme všechny, kteři ocení komfort a bezpečí dítěte. Kočárek Dalga je vhodný pro využití od narození dítěte do cca 3 let. Kolečka kočárku Dalga jsou nafukovací, kdy zákazník má možnost výběru velikosti kol a to 12 nebo 14 palců. Podvozek je vybaven komfortním odpružením všech kol. Sportovní korbička kočárku je plně polohovatelná, a zaručuje komfortní sezení dítěti. Stříška kočárku je sklopná. Sportovní korbičku a gondolu lze umístit, jak ve směru jízdy tak i v protisměru jízdy. Skládání kočárku je snadné, kočárek je po složení kompaktní a je vybaven pojistkou proti náhodnému rozložení. Rukojeť kočárku je výškově polohovatelná a je potažená eko kůži.

Výbava:

- prostorná hluboká korbička

Hlubokou korbičku lze usadit do rámu konstrukce, jak ve směru tak i proti směru jízdy. Na dně korbičky je umístěna dostatečně hrubá 100% bavlněná matrace. Opěrka zad a hlavy je polohovatelná, univerzální nánožník ideálně doléhá ke korbičce. Madlo korbičky je potaženo eko kůži, uchopením za madlo lze korbičku snadno přenášet.

- prostorná sportovní korbička

Sportovní korbičku lze usadit ve směru i proti směru jízdy, zádovou opěrku je více uhlově polohovatelná, sportovní korbičku lze nastavit do ležící polohy. Nastavitelná nožní opěrka je chráněná folii proti ušpinění. Boudičku sportovní korbičky lze sklopit nebo ji lze úplně odstranit. Dále 5-bodové bezpečnostní pásy, dodatečná matrace, demontovatelné ochranné madlo. Možnost odepnutí stříšky.

Součásti kočárku:

podvozek + 4 nafukovací kola
hluboká korba s nánožníkem
sportovní korba s nánožníkem
nákupní košík
velká a prostorná taška na kočárek s přebalovací podložkou a pláštěnkou
pláštěnka na kočárek

Rozměry:
rozložený kočárek - d/š/v 105/56/130 cm
složený podvozek s koly - d/š/v 89/56/38 cm
vnitřní rozměr hluboké korby - d/š/v 83/39/22 cm
výška korby od země - 63 cm
výška rukojeti od země - 75-114 cm
celková výška kočárku - 130 cm
celková šířka kočárku - 59 cm
sportovní korba - d/š 92/32 cm
průměr koleček - 36 cm

Další obrázky