Avent Parní hrnec a mixér 2 v 1

Obrázek

Další obrázky

Popis

Parní hrnec 2v1

Snadná příprava výživné dětské stravy
Snadno připravujte zdravé domácí dětské jídlo s přístrojem Philips Avent 2 v 1 pro přípravu zdravé dětské stravy. Nejprve uvařte v páře ovoce, zeleninu, rybu či maso a poté jednoduše nádobu zvedněte, převraťte a potraviny umixujte. Jídlo nemusíte nikam přenášet!

Zdravé vaření v páře
Vaření v páře a mixování v jedné nádobě
Rady a recepty pro období odstavení
ObrázkyVidea

Unikátní způsob vaření v páře pro zdravé pokrmy
Vaření v páře představuje zdravý způsob přípravy potravin. Naše unikátní technologie umožňuje páře proudit zespoda nahoru, čímž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ingrediencí bez vaření. Přírodní látky, struktura a tekutiny se zachovají pro mixování.


Vařením v páře počínaje a mixováním konče – vše v jedné praktické nádobě
Vše potřebné k přípravě výživné dětské stravy v jediné nádobě. Až budou ingredience podušené, stačí jen odklopit víko nádoby, otočit ho a upevnit v obrácené poloze. Poté už vše jen rozmixujete na požadovanou konzistenci.


Od pyré po stravu s kousky, pro každý krok vývoje
Od velmi jemně umixovaného ovoce a zeleniny, přes kombinaci přísad z masa, ryb a luštěnin až po jídlo obsahující malé kousky. Díky přístroji pro přípravu zdravé dětské stravy 2 v 1 připravíte pestrou stravu pro každou fázi přechodu na tuhou stravu a krmení.


12 receptů podle věku pro podporu přechodu na tuhou stravu
Spolu s naším odborníkem na výživu dětí a dětským psychologem jsme vytvořili 12 receptů podle věku a připravili jsme rady pro období přechodu na tuhou stravu, které vám pomohou poskytnout dítěti zdravý start do života a vytvořit správné, celoživotní zdravé návyky.


Snadné plnění vodou, intuitivní nastavení a jen několik součástí k čištění
Náš přístroj pro přípravu zdravé dětské stravy 2 v 1 je navržen s ohledem na praktičnost a snadné použití. Nastavení je intuitivní, přístroj lze snadno naplnit vodou a skládá se pouze z několika součástí, takže se snadno čistí a skladuje.


Malé rozměry zaberou minimum místa v kuchyni
Tento přístroj pro přípravu dětské stravy zabere velmi málo místa v kuchyni, na pracovní desce nebo schovaný ve skříni.

Objevte zdravé recepty, zábavná videa a tipy a triky
Stáhněte si aplikaci s radami pro přechod vašeho dítěte na tuhou stravu. Naleznete v ní výživné snadné recepty, které jdou ruku v ruce s růstem vašeho dítěte. Budete si moci přečíst jasné instrukce pro vaření, podívat se na zábavná a poučná videa a získat mnoho užitečných tipů a triků pro co nejhladší přechod na tuhou stravu.

Upozornění pomocí pípnutí
Není třeba čekat ani sledovat. Zřetelné pípnutí vám sdělí, kdy je jídlo dokonale uvařené. Stačí jen otočit nádobu, umixovat a podávat, případně uložit pro pozdější použití.

Technické údaje

Frekvence  50 - 60, Hz
Spotřeba 400, W
Napětí 220–240, V
Třída bezpečnosti Třída 1,
Bezpečnost Bezpečnostní uzavírací systém pro víko a zajištění nádoby,
Kapacita 800 (pevná strava) / 450 (tekutá strava), ml
Frekvence 1,
Objem nádržky na vodu 200 ml,
Délka kabelu 70, cm
Barva/povrch Bílá/Zelená,

Hmotnost a rozměry

Rozměry F-balení 193 H x 243 Š x 344 V, mm
Rozměry výrobku 16,50 (kulatá základna) 30,8 (výška), cm
Hmotnost výrobku 2, kg