Jídelní židličky - typy

Jídelní židličky jsou velkým pomocníkem v domácnosti. Udrží Vaše dítě při jídle v klidu na jednom místě, Židličky se vyrábí ve více kombinacích. Z některých typů židliček lze udělat i stolek s židlí, kde si dítě ve vyšším věku může hrát. Jsou vhodné pro děti cca od 6 měsíců do 3 let. Ve vyšším věku je lze využít ještě jako výše zmiňovaný stolek. Židličky jsou různé – polohovatelné, s nastavitelnými nožičkami, s nastavitelným táckem.

Číst dál: Jídelní židličky - typy

Postýlky - typy

Dětské postýlky patří mezi nedílnou součást výbavy pro miminko. Každé dítě potřebuje svůj osobní prostor, kde může odpočívat. Řeknete si, že na výběru postýlky není nic složitého. To je pravda, ale i přesto je pár detailů, kterými se postýlky liší. A stejně jako u ostatního zboží, nezapomínejte na bezpečnostní prvky, které musí postýlka splňovat.

Číst dál: Postýlky - typy

Výběr hračky

Hračky jsou nedílnou součástí vývoje dítěte. Pomáhají dítěti rozvíjet jeho osobnost.

Hračky jsou různé a každá má na dítě jiný vliv. Rozvíjí pohybové, smyslové, rozumové, citové vlastnosti těch nejmenších.

Dětská hra se vyvíjí podle věku a vyspělosti dětí. Proto bychom měli při výběru zohlednit věk dítěte.

Číst dál: Výběr hračky

Čím se řídit při výběru dětské autosedačky?

Při výběru dětské autosedačky, by rodiče měli myslet v prvé řadě na bezpečnost svého dítěte. Každý rodič chce, aby jeho dítě cestovalo v autě bezpečně a pohodlně. Pohodlí v autě je také důležité, ale na prvním místě je vždy bezpečnost dítěte a proto, by měla být na prvním místě i při výběru autosedačky. Někteří rodiče mají představu, že se dítě v autě za jízdy musí pohodlně vyspinkat, ale není to pravda. A nemělo by se na to zapomínat.

Číst dál: Čím se řídit při výběru dětské autosedačky?

Podle čeho si vybrat kočárek?

Pro mnohé rodiče je výběr dětského kočárku velmi složitým úkolem. Narození miminka je velkou životní událostí a každý chce pro své miminko to nejlepší. Při výběru dětského kočárku se rozhodují nejen podle vzhledu, ale hlavně podle funkčních vlastností kočárku. Nelze říci, které parametry kočárků jsou ideální. Každý má své představy a kočárek vybírá podle toho, co vyhovuje přímo jemu. Přesto jsme pro Vás připravili pár rad, které by Vám mohly výběr kočárků usnadnit.

Číst dál: Podle čeho si vybrat kočárek?