Baby Dan BabyDan ochrana proti přiskřípnutí prstů Finger Guard 2ks, BIO

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Cena119 Kč
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 739 466 401po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 739 466 401
Výrobce Baby Dan

Popis

Zabránit v sevření prstů svého dítěte můžete za pomocí chrániče prstů na dveřích od Babydanu. Při větrání může dojít k nenadálému zabouchnutí dveří, také děti s nimi často prásknou při svých hrách. K tomu, aby si přitom neublížily a nezachytily si prsty mezi dveřmi a rámem, byste měli provést preventivní opatření. Zvláště jednoduchá a bezpečná varianta je Ochrana proti přiskřípnutí prstů od světového specialisty na bezpečnost dětí – dánské firmy Babydan.

Ochranu lze snadno připojit na křídlo dveří a funguje jako nárazník, který ponechává dveře otevřené na mezeru, jež poskytuje dostatek prostoru pro prsty. Chcete-li dveře zavřít, stačí jej jednoduše sundat ze dveří a nasadit na kliku, kde jej naleznete při potřebě nového použití. Takto se také nemůže nikde ztratit.

Vhodné pro všechny dveře s minimální tloušťkou 35mm a maximální tloušťkou 40mm. Může být umístěna na svislé hraně dveří u kliky nebo na horní hraně dveří. V tomto případě ochranu umístěte nejméně 20 cm od osy otáčení dveří. 

  • Vhodný pro všechny druhy materiálů dveří a typy závěsů
  • Bez obsahu ftalátů, BPA a PVC
  • Balení je 100% biologicky odbouratelné a má certifikaci Cradle to Cradle

     

    Finger Guard je dodáván ve 100% biologicky odbouratelném obalu a má certifikaci Cradle to Cradle. To znamená, že se obal přirozeně rozloží a nezanechá za sebou nic, co by mohlo poškodit naši planetu. Chráníte tak své dítě před nehodami a pomáháte chránit prostředí, ve kterém vaše dítě vyrůstá.

    Materiál: termoplastická pryž. PVC-free. Balení obsahuje 2ks. Hmotnost: 0,030 kg. Rozměry balení: 14,5 x 18,5 x 1 cm.

Další obrázky