Baby Dan zábrana ASTA Extra široká 183 cm bílá

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Popis

S tlakovou bezpečnostní zábranou BabyDan Asta extra široká 183 cm můžete chytře zabezpečit mimořádně široké otvory, chodby a vstupní prostory od 177,8 do 183 cm. Takže žádné vrtání do zdi. Namontujte zábranu pomocí nástěnných úchytů s páskou (součást balení). Stejně jako ostatní tlakové zábrany BabyDan se Asta extra široká 183 cm velmi snadno sestaví a připevní a veškeré potřebné nářadí je součástí balení. 

  • Super široká tlaková zábrana bez vrtání
  • Unikátní systém s indikátorem tlaku zajistí správnou montáž
  • Obousměrně otevíratelná
  • Ovladatelná pouze jednou rukou
  • Instruktážní video Onbox pro mobilní telefon

Tradiční kovová tlaková zábrana ve špičkové kvalitě Suprem line - Od dánského výrobce Baby Dan, specialisty na bezpečnost dětí od roku 1947. S bezpečnostním indikátorem, který ukazuje, zda je zábrana správně zavřená.  Třístupňový indikátor tlaku ukazuje, zda nastavení šroubů a tuhost stěn při instalaci zajišťují bezpečnost.  Tato zábrana se upevňuje tlakově a může být snadno namontována bez použití jakéhokoli nářadí.  Prodloužení je možné použít na obě strany zábrany.  

Parametry: Upevnění: tlakové Materiál: kov Barva: bílá Rozměr dvířek 56 cm. Výška 73cm. Odpovídá nejnovější evropské normě EN1930:2011 a ASTF1004 Vyrobeno v Dánsku. Vhodné pro děti do 24 měsíců. Hmotnost včetně krabice 9,2 kg.

Podívejte se na video v aplikaci Onbox pro snadnou instalaci bezpečnostní zábrany.

Další obrázky