Baby Jogger City Mini 2 2019

Obrázek

Varianty výrobku

Jet
Obrázek
Cena9.990 Kč
Na objednávku
Cena9.990 Kč
Varianta

Popis

City mIni 2

Nová edice City Mini® 2 oblíbené řady City Mini zaujme harmonií mezi futuristickým designem a neuvěřitelnou obratností a funkčností. City Mini® 2 je synonymem moderního vzhledu kombinujícího eleganci, kompaktní velikost a ovladatelnost při zachování maximálního komfortu cestování pro dítě a rodiče. Všestrannost a schopnost použít kočárek od narození s korbičkou, jako Travel systém s autosedačkou skupiny 0+ činí kočárek řady City Mini® 2 nenahraditelným v každé fázi vývoje dítěte. A s kočárkem City Mini® 2 může trvat cestování ještě déle až do cca. 4 let dítěte, nebo do dosáhnutí váhy 22 kg !

Systém skládání
Potáhni a Slož - patent Baby Jogger - Potáhni za pásek jediným pohybem, aby se kočárek rychle a efektivně složil. Automatická blokace po složení umožňuje bezpečnou přepravu a skladování kočárku.

Systém hlubokého kočárku s korbičkou City Mini 2
Společně s korbičkou určenou pro kočárek City Mini 2 je možné převést kočárek na kočárek hluboký, vhodný pro dítě od narození do 6 měsíců. (korbička se prodává samostatně) Možnost montáže na rám kočárku pomocí adaptérů (součástí korbičky) - možnost ponechání potahu sportovní části nebo sundání.

Nastavitelná opěrka nohou
Nastavitelná opěrka nohou poskytuje podporu a svobodné umístění nohou dítěte při procházce nebo při spaní.

Nastavitelné opěradlo sedadla
Ventilovaný (dodatečně vyztužený) nastavitelný sedák až do ležící polohy.

Stříška
Velká, polohovatelná stříška s okénky na magnet a větracími otvory.