Baby Jogger Mini Zip 2019

Red|745146244306

Varianty výrobku

Red
Red|745146244306
Cena8.390 Kč
Na objednávku
Cena8.390 Kč
Varianta

Popis

Sportovní kočárek do města CITY MINI ZIP - kolekce 2015
Sportovní kočárek ZIP je neuvěřitelně kompaktních rozměrů a složení zvládnete v okamžiku jen jednou rukou.
Nosnosť kočíka je do 25kg a vydrží Vám po cele obdobie rastu vášho dieťatka. Nosnost kočárku je do 25kg a vydrží Vám po cele období růstu vašeho děťátka.

ZIP reprezentuje lehké a nejmenší sportovní kočárky Baby Jogger se středovým skládáním na řídítkách. Jednoduchá obsluha a ultra-kompaktní design je ideální na procházky s vaším dítětem v každém městském prostředí. Pro své malé rozměry po složení je ideálním kočárkem na cestování.

Dokonale rychlé skládání kočárku pomocí patentu One-hand 3D fold, kterým složíte kočárek jedním rychlým pohybem s použitím pouze jedné ruky. Druhou rukou můžete držet vaše dítě nebo cokoliv jiného a přitom kočárek po složení zabere objem pouze 1/8 svého původního rozměru.
Složený kočárek s automatickým zajištěním (auto-lock) stojí vzpřímeně sám, což oceníte při manipulaci a skladování když vám neshromažďuje zbytečně mnoho místa.
Multi - polohovatelné polstrované sedadlo s větráním opěradla můžete sklopit do téměř vodorovné polohy, ideální pro pohodlné a zdravé spaní.
Nastavitelný 5-bodový bezpečnostní pás s ramenním polstrováním a skrytou přezkou.
Velká sluneční stříška poskytuje ochranu s UPF + 50, která dostatečně chrání vaše dítě před spálením na ostrém sluníčku.
Uzamykatelná přední otočná kolečka a jejich zavěšení zajišťují plynulou jízdu ve stísněných prostorách a agilní manipulaci na dlouhých procházkách.
Spojené, obloukové rukojeti umožňují pohodlné řízení jednou rukou.
Výhodou je nastavitelná opora nohou pro pohodlí menších dětiček, ale pomáhá větší bezpečnosti při samostatném nasedání dítěte.
City Mini ZIP obsahuje: držák nápojů

Rozložený (dx š xv): 100 x 52 x 100cm
Složený (dx š xv): 75 x 32 x 25cm

Rozměry předních koleček: O14cm
Nosnost: 25 kg
Hmotnost: 7,2 kg
Počet kol :tříkolka
Polohování nožiček : ano
Skládání jednou rukou : ano