Babylonia Šátek na nošení dětí TRICOT-SLEN COOL

Obrázek
Šátek na nošení. Šátek na nošení dítěte od 3,5 do 18 kg nabízí přirozený komfort a bezpečí pro vás i vaše dítě.. Dlouhý pletený šátek tkaný vláknem z recyklovaných pet lahví, ve kterém můžete nosit vaše dítě v mnoha pozicích.... celý popis

Vyberte variantu výrobku

Cena1470 Kč
Varianta
Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Výrobce Babylonia

Popis

Šátek na nošení

Šátek na nošení dítěte od 3,5 do 18 kg nabízí přirozený komfort a bezpečí pro vás i vaše dítě.

Dlouhý pletený šátek tkaný vláknem z recyklovaných pet lahví, ve kterém můžete nosit vaše dítě v mnoha pozicích. Ergonomická M-poloha zaručuje zdravý vývoj kyčlí dítěte, zatímco jeho záda, krk a hlava mají zajištěnou pohodlnou a bezpečnou podporu. Váha dítěte je dokonale rozložena na vaše ramena, záda a boky.

Rychle a snadno jej uvážete. Stačí jeden způsob úvazu pro různé pozice nošení. Podrobný návod s DVD najdete uvnitř balení. Vyrobeno v Evropě.