PETITE&MARS Hračka silikonová skládací Rainbow Misty Green 12m+

Obrázek_(1)

Další obrázky

Silikonová skládací hračka RAINBOWPostavte si vlastní veselou duhu!Silikonová skládací hračka RAINBOW se skládá ze šesti barevných oblouků, které po položení na sebe tvoří krásnou duhu. Duha je magickou bránou do světa tvarů, barev a učení....... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena239 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce PETITEMARS
Kód 599817

Popis

Silikonová skládací hračka RAINBOWPostavte si vlastní veselou duhu!Silikonová skládací hračka RAINBOW se skládá ze šesti barevných oblouků, které po položení na sebe tvoří krásnou duhu. Duha je magickou bránou do světa tvarů, barev a učení. Skládání oblouků, jejich otáčení nebo pokládání jednoho oblouku na druhý je výborný cvik pro malé ručičky. Dítě si procvičuje přesnost pohybů a koordinaci. Puzzle vzbuzuje zájem dítěte, zaměřuje jeho pozornost příjemnou a poutavou formou a učí ho kreativnímu myšlení. Uspořádání neklade konkrétní pravidla, čímž podporuje kreativitu. Dítě se přitom skvěle baví, může vytvářet vlastní verze skládačky, rozvíjet stavitelské dovednosti a procvičovat prostorovou představivost.Měkké silikonové prvky jsou vyrobeny výhradně z potravinářského silikonu bez obsahu BPA. Nejkvalitnější, odolné materiály, důraz na detail a pečlivě vybrané velikosti oblouků umožňují dítěti hrát si bezpečně a stimulovat jeho vývoj.Vlastnosti:- měkké a lehké prvky,- hračka vyrobená ze 100% bezpečného potravinářského silikonu bez BPA,- ergonomický design navržený s ohledem na nejmenší: malé rozměry usnadňují uchopení a hraní,- tvary, které zabraňují udušení,- rozvíjejí motorické dovednosti dítěte,- procvičování prostorové představivosti,- snadno se udržuje v čistotě,- 6 prvků v sadě,- určeno pro děti od 12 měsíců (12m+),- rozměry hračky: 14 x 7,5 x 5 cm,- hmotnost hračky: 340 g.