CHICCO Auto popelářské recyklační s vkládacími kostkami Eco+

Obrázek_(1)

Další obrázky

Recyklační popelářský vůz s jedinečným designem je vyroben z recyklovaného plastu. Hračka kromě hry také následuje a učí koncept o udržitelnosti a recyklování.Vlastnosti- Učení se hrou: autíčko obsahuje 5 tvarů s reliéfem běžného domácího odpadu...... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena489 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce CHICCO
Kód 11158.00

Popis

Recyklační popelářský vůz s jedinečným designem je vyroben z recyklovaného plastu. Hračka kromě hry také následuje a učí koncept o udržitelnosti a recyklování.Vlastnosti- Učení se hrou: autíčko obsahuje 5 tvarů s reliéfem běžného domácího odpadu pro zábavnou a naučnou aktivitu třídění tvarů. Pomáhá rozvíjet koordinaci ruka-oko.- Na zadní straně jsou otevírací dvířka pro snadné vyjímání tvarů.- Vyrobeno z 80 % recyklovaného plastu z průmyslových zbytků.- Obal je recyklovatelný.- Vyrobeno v Itálii.- Rozměry: 20 x 13 x 15 cm.- Vhodné pro děti od 10 m+.