Inglesina Classica 2020

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena29.990 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena29.990 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena29.990 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena29.990 Kč
Na objednávku
Cena29.990 Kč
Varianta

Popis

Inglesina Classica

Dokonalý kočárek pro vaši princeznu nebo prince. Vezměte je na vycházku ve skutečně dvorním stylu a umožněte svému milovanému dítěti přitom být v pravém královském komfortu. Jako v pohádce budou obklopeni aurou nadčasového produktu, zcela ručně vyrobeného, jedinečného a speciálního, stejně jako oni.

Dostatek prostoru je velmi důležitý, i v prvních měsících života, kdy leží dítě na zádech, volně se protahuje, spí a objevuje, aniž by bylo omezováno těsným kočárkem, který by omezoval jeho pohyb a zabraňoval relaxaci jeho svalů. Pohodlí i relaxace jsou podpořeny tím, že je Classica vybavena matrací WELCOME PADTM . Designový podvozek Balestrino s rukojetí z pravé kůže, bohatým chromováním a velkými koly podtrhuje výjimečnost Classicy.

• V souladu s tradicí je Classica navržena s pečlivou péčí o detaily, styl a s vášní pro její unikátní rysy.
• To je důvodem proč je Classica potažena unikátní, jemnou látkou zevnitř a žakárovou tkaninou vně (pro modrou a bílou variantu Jacquard se používají koženkové vložky).
• Konstrukce korbičky je vyrobená zcela ze dřeva.
• Každý kus je unikátní, proto jsou potahy šity na míru s pečlivou péčí o detaily, jež je výsledkem dlouholetých zkušeností našich řemeslníků v odvětví kočárku.
• Stylové chromované vypínací vzpěry usnadňují otevření a složení boudičky.
• Chromované boční rukojeti pro usnadnění přenášení hluboké vaničky.
• Rafinované záclonky z jemné organzy chrání před dotěrnými pohledy kolemjdoucích a chrání tak jeho či její soukromí.
• Oválná značka tvořena třpytivými štrasy.
• Snímatelný vnitřní potah z poly-bavlny může být ručně vyprán při teplotě 30 ° C a vybavena vnitřním větracím systémem s 3D sítí pro větší prodyšnost a rychlejší sušení.
• Opěradlo zad je ručně nastavitelné a sklopné do 2 poloh.
• Luxusní přebalovací taška na pleny a další potřeby z koordinovaného materiálu s cestovní přebalovací podložkou.

Technické informace:
Vnitřní rozměry vaničky: 33 x 20 x 73 cm (šířka x výška x délka), Vnější rozměry vaničky: 47 x 65 x 90 cm (šířka x výška x délka)
Hmotnost:7 kg, Materiál vnějšího potahu:100% polyesterový žakár, materiál vícevrstvého vnitřního potahu: bavlna/polyester
Materiál vnitřní konstrukce vaničky: dřevo, Rozměry vaničky s podvozkem: 52 x 116.5 x 101.5 cm (šířka x výška x délka)

Podvozek Balestrino s rukojetí potaženou pravou kůží.
Boční eliptické lakované ocelové obruče jsou pružné a zajišťují odpružení mezi vaničkou kočárku a kolečky, se po sejmutí vaničky skládají dovnitř naplocho. Prostorný, elegantně tvarovaný, chromovaný košík na potřeby pro dítě. Přestože je podvozek skladný a může se přepravovat, není pro časté skládání určen. Velká chromovaná kola se snadno nasazují i snímají.

Nádherná elegantní taška na rukojeť s přebalovací podložkou v koordinovaných barvách.
Ke kočárku Classica je k dispozici mnoho volitelného příslušenství. Mezi ně patří velmi pohodlná autosedačka Huggy, kompatibilní s podvozkem za použití adaptérů dodávaných s Classicou. Nebo sportovní sedačka (je dodávána včetně boudičky a nánožníku). Kočárek je reverzibilní. Instalaci sportovní sedačky na podvozek balestrino se změní z hlubokého kočárku na sportovní a zpět (pozice na podvozku může být nastavena směrem po nebo proti směru jízdy dle preference). Dále doporučujeme zakoupit pláštěnku.