Inglesina DRW Toddler I-Size 2021

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Obrázek_(1)
Cena6.690 Kč
Na objednávku
Cena6.690 Kč
Varianta

Popis

AV75N6KSG Inglesina DRW Toddler I-Size 2021 Kensington Grey

Zde v atraktivní šedé barvě.

Neobsahuje isofixovou bázi.

Máte autosedačku Inglesina Darwin s isofixovou bází? Pak by Vás mohla zaujmout pokračovací autosedačka Darwin Toddler Kensington Grey, která pasuje na stejnou základnu a je schválena podle nejnovější evropské normy ECE R129 (od 61 cm do 105 cm). Využijí ji také rodiče, jejichž dítě již vyrostlo ze své přenašečky. V tomto případě je potřeba přikoupit základnu, viz souvisejicí zboží.

Sedačka zajišťuje dítěti za jízdy maximálně možnou bezpečnost. Jízda v protisměru je z principu velmi bezpečná a vhodná pro nejmenší děti. Naráží samozřejmě na limity dané velikostí kabiny vozidla na straně jedné a růstem dítěte na straně druhé. Proto orientace ve vozidle závisí na věku dítěte. Do 15 měsíců (75 cm) musí být v souladu s normou ECE R-129 přepravováno v protisměru, později (76-105cm) i po směru jízdy. Velmi významným bezpečnostním prvkem je nastavení pozice ramenních pásů, spřažené s nastavením výšky opěrky hlavičky. Pasy jsou pak vždy ve správné výšce.

Sedačka je také velmi pohodlná, dítě v ní má dostatek prostoru, Změna náklonu sedačky téměř až do ležení přispívá k pohodlí dítěte, když na dlouhých cestách usne.

Schválena podle ECE R129 i-Size pro děti od 61 do 105 cm
Pro instalaci do vozidla potřebuje stejnou základnu jako autosedačka Darwin
Boční ochrana kyčlí, trupu i hlavy
Komfort dítěte díky úhlu sklonu pro ideální držení těla
Polohovací do 4 pozic
Výškově nastavitelná opěrka hlavy do 6 poloh chrání hlavu a současně nastavuje správnou polohu bezpečnostních pásů
Snadné a bezpečné připojení k základně díky centralizovanému ovládání
Snímatelný potah v atraktivní šedé dobře pasuje do interieru vozidla a můžete jej prát v ruce při 30 °C
Technické údaje bez isofixu: Hmotnost: 6,9 kg. Vnitřní šířka opěradla: 30 cm. Vnitřní výška opěradla: 55 cm. Vnitřní šířka sedadla: 25 cm. Vnější rozměry autosedačky: 42,5 x 46,6 x 71,5 cm (šířka x výška x hloubka).

 

Další obrázky