Inglesina Systém Trilogy Quatro vč. Trilogy City Titanium 2020

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena19.990 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena19.990 Kč
Na objednávku
Cena19.990 Kč
Varianta

Popis

Inglesina Trilogy QUATRO 2018 s podvozkem Trilogy City

Trilogy Quattro je extrémně praktická, dokonale vybavená čtyřkombinace od Inglesiny, která obsahuje všechno potřebné pro zajištění bezpečného odpočinku a nepřerušovaného spánku dítěte. Možnost výběru druhého podvozku podle potřeby.
Novorozenec potřebuje hodně spánku, po narození spí až 18 hodin denně. Ale není to jen spánek a mateřského mléko co potřebuje, zdravý vzduch a změna prostředí prospěje oběma, jemu i mamince. Nový koncept Inglesiny, NON STOP SLEEPING vychází z těchto potřeb dítěte a umožňuje rodičům je příjemným způsobem naplnit. Ať už budete na vycházce nebo doma, v autě nebo na chalupě, s Inglesinou bude mít vaše dítě nepřerušovaný spánek a nejvyšší úroveň péče a bezpečí.

Systém 4v1 obsahuje prostornou hlubokou vaničku s inovativní podložkou Welcome PadTM , která byla vyvinuta pro novorozence ve spolupráci s neonatology a zajišťuje optimální pozici hlavy i nožiček dítěte. Stojan Stand UpTM rozšiřuje možnost použití takto vybavené vaničky i domů, a tak když dítě usne na procházce, bude ve spánku pokračovat i doma. Třetí částí systému je vylepšená sportovní sedačka, s unikátní funkcí, kdy podobně jako harmonika, může měnit svoji šířku. Přitom je prostorná, ale i schválena pro použití až do 20 kg hmotnosti dítěte. Čtvrtou částí je autosedačka Huggy Multifix, která kromě vozidla může být upevněna na jakýkoliv podvozek od Inglesiny přímo, bez potřeby adaptéru, a také na stojan Stand UpTM. Potahy jsou vyrobeny z unikátního, velmi módního, materiálu MELANGE, detail najdete v obrázkové galerii.

Systém Trilogy Quatro 4v1 se skládá z:
• Hluboké vaničky
• podložky Welcome PadTM
• Matrace
• Sportovní části s boudičkou a nánožníkem
• Autosedačky Huggy Multifix skupina 0+
• Podstavec Stand Up pro vaničku i autosedačku Huggy
• Podvozek Trilogy City Titanio

Vanička kočárku ve velikosti XXL je prostorná a velmi lehká, přičemž je navržena v souladu s nejnovějšími bezpečnostními normami a díky speciálně tvarované skořepině s absorbéry nárazu zajišťuje vysokou úroveň ochrany děťátka. Po instalaci Auto Kit (volitelné příslušenství) je schválena pro použití v autě. Dno vaničky je chráněno sítí propojenou s vnitřním potahem. Nad ním je dvojitá matrace obsahující Welcome PadTM, kterou lze, až dítě povyroste (3-4 měsíc) odejmout. Vanička je plně ventilována sítí v boudičce i otvory ve dně, které lze uzavřít.

Sportovní sedačka kočárku s unikátní funkcí změny šířky, která umožňuje složení spolu s podvozkem. Při skládání již nemusíte sundávat sportovní sedačku z podvozku, složíte je společně. Snadno natočí ve směru či v protisměru jízdy, je atestovaná až do 20 kg! , prostorná a vhodná i pro děti vyšší konstituce. Navíc je nyní opatřena prodlouženou, nastavitelnou opěrkou nožiček. Není jen trendy, ale zároveň i praktická, neboť je naklápěcí až do vodorovného lehu, vybavena pro všechna roční období prostorným prodlouženým nánožníkem a sklopnou samovypínací stříškou s tichým chodem, funkcí prodloužení a sluneční clony. „Full Cover“ stříška má navíc možnost prodloužení pomocí zipu a tak i v poloze na ležení dokonale chrání.Okénko ve stříšce umožňuje průhled i když je sedačka orientovaná po směru jízdy.

Autosedačka Huggy, se svým speciálně navrženým tvarem, poskytuje větší ochranu při bočním nárazu, přičemž úhel sklonu zádové opěrky nabízí mimořádné pohodlí pro dítě. Konstrukce autosedačky je také vybavena inovativními, větracími otvory, které podporují vnitřní provzdušňování autosedačky. Autosedačka se dá skvěle použít buď v autě, nebo na procházkách, kdy se jednoduše bez adaptérů připne na podvozek kočárku Inglesina.

Stojan Stand UpTM. Po návratu z procházky se hodí praktický a hygienický Stand UpTM , stojan na umístění vaničky v bytě. Miminko tak může nerušeně spinkat dál ve dobře známém prostředí a z hluboké vaničky máte rázem postýlku. Pro krátké zdřímnutí je možné nasadit na Stand UpTM také autosedačku Huggy.

Nová matrace Welcome PadTM pro hlubokou vaničku. Děti se z měsíce na měsíc mění. Je velmi důležité, aby v prvních „rozhodujících“ týdnech svého života se cítily obzvlášť chráněny a chovány podobně, jak byly chráněny v bříšku své maminky. Vyhněte se používání různých polštářků, protože by mohly zabránit správnému dýchání dítěte. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků a bezpečnostních pokynů a ve spolupráci s neonatologickým oddělením boloňské nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula novou matraci pro novorozence „Welcome PadTM. Základem pro tento vývoj byla zdravotnická pomůcka „START MATT“. Podporuje pohodlnou polohu ležení na zádech a uspořádání končetin ve středové linii. Pomáhá držet dýchací cesty ve správné pozici a tím podporuje dýchání. Snižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Podvozek Trilogy City.

Podvozek Trilogy City od Inglesiny se krom toho, že je lehký a kompaktní, vyznačuje jedinečnou vlastností, a to, že jeho šířka v rozloženém stavu je jen 49,5 cm! Díky svým malým rozměrům na šířku, může Trilogy City velmi snadno projet jakýmkoli prostorem ve městě i doma, a usnadnit tak rodičům přesouvání s malým dítětem. Dalším vylepšením je také větší rozsah odpružení zadních kol. Trilogy City má jednoduchý deštníkový skládací systém s pomocí jedné ruky jedním švihem, patentovaný Inglesinou a ve složeném stavu na rovině stojí sám a zabírá minimum místa. Díky spojené rukojeti je lehce ovladatelný.

Popis Podvozku Trilogy City:
• Legendární skládání jedním pohybem jen jednou rukou (patent Inglesiny).
• Propojená rukojeť.
• Kompletně složený podvozek (i včetně sportovního sedadla) stojí sám.
• Otočná přední kola jsou vybavena řízeným systémem aretace, které se ovládá centrálně u rukojeti, aniž by bylo nutné působit přímo na kola.
• Přední kola o průměru 175 mm, zadní kolečka o průměru 205 mm s ložisky ABEC 5
• Velmi dobré nezávislé odpružení předních i zadních kol.
• Propojené brzdy se západkami zvyšující bezpečnost.
• Košík na nákupy a potřeby s vyztuženým dnem a nosností až 3 kg.
• Držák lahve integrovaný v podvozku.
• Boční transportní rukojeť.
Technické informace:
Systém skládání: „deštníkové“
Rozměry podvozku „City“ při rozložení: 50 x 102,5 x 82 cm (šířka x výška x hloubka)
Rozměry podvozku „City“ při složení: 28 x 98 x 34 cm (šířka x výška x hloubka)
Hmotnost podvozku: 6,85 kg
Rozměry při otevření: výška od země k rukojeti 107cm, šířka-při čelním pohledu 50cm, hloubka-při pohledu zboku 83cm Rozměry při složení: výška ležícího podvozku od země po rukojeť 40cm, šířka – při čelním pohledu 32cm, hloubka-při pohledu zboku ležícího podvozku 98cm

Technické údaje pro vaničku:
Vnitřní rozměr vaničky: 37 x 22 x 76 cm (šířka x výška x délka)
Vnější rozměr vaničky: 48 x 66 x 86 cm (šířka x výška x délka)
Hmotnost: 5,5 kg
Technické údaje pro autosedačku:
Materiál skořepiny: polypropylen
Materiál potahu: polyester
Pásy: 3 bodové
Pozice v autě: výhradně proti směru jízdy
Vnitřní rozměry: 21 x 49 x 24 cm (šířka zad x výška x šířka sedadla)
Vnější rozměry autosedačky: 44 x 59 x 54 cm (šířka x výška x hloubka)
Rozměry SHP báze: 43 x 18 x 53 cm (šířka x výška x hloubka)
Rozměry Isofix báze: 43 x 15.5 x 53.5 (šířka x výška x hloubka)
Hmotnost bez báze: 3.7 kg
Technické údaje sportovní sedačky:
Šířka zad: 31cm
Výška sedadla: 48cm
Šířka sedadla: 32cm
Hmotnost sportovní sedačky: 2,7 kg
Materiál potahu: polyester

Volitelné příslušenství:
Tašky: Dual bag a Day Bag
Příslušenství k vaničce: Kit Auto, fusak Newborn, pláštěnka a síťka proti hmyzu
Příslušenství k autosedačce Huggy: base SHP, Isofixová báze, fusak Newborn, pláštěnka pro Huggy, síťka proti hmyzu pro Huggy, letní vložka
Příslušenství ke spoťáku: Baby Snug Pad vložka, stupátko, pláštěnka, letní vložka, fusak, slunečník