JANÉ Nůžky se zaoblenými hroty Mint

Obrázek_(1)

Další obrázky

Speciální nůžky pro bezpečné a přesné stříhání nehtů vašeho dítěte. Zaoblené hroty zabraňují riziku náhodného pořezání.Vlastnosti:- S krátkými čepelemi speciálně navrženými pro stříhání nových nehtů narozeného dítěte s bezpečností přesného střihu,...... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena119 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce Jané
Kód 040225U13

Popis

Speciální nůžky pro bezpečné a přesné stříhání nehtů vašeho dítěte. Zaoblené hroty zabraňují riziku náhodného pořezání.Vlastnosti:- S krátkými čepelemi speciálně navrženými pro stříhání nových nehtů narozeného dítěte s bezpečností přesného střihu, aniž by dítě zranilo prsty, i když jimi hýbe.- Ideální pro péči a hygienu vašeho miminka.- Včetně hygienického uzávěru.- Vyrobeno z nerezové oceli. Bez niklu.- Velmi hladké ostření, aby se zabránilo třepení nehtíků.- Vyrobeno a navrženo ve Španělsku.- Vhodné pro děti od narození.