DR.BROWN'S Dudlík HappyPaci 0-6m 2ks, růžový/zelený (PS12007)

Obrázek_(1)

Další obrázky

Uklidněte Vaše dítě ještě snadněji s Dr.Brown´s HappyPaci – měkkou silikonovou savičkou v takovém tvaru, jako jsou dudlíky na našich lahvích.Silikonový dudlík. Má stejný tvar jako dudlíky Dr.Brown's Narrow kojenecké láhve – pro snadný přechod z...... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena169 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce DRBROWNS
Kód 072239317440

Popis

Uklidněte Vaše dítě ještě snadněji s Dr.Brown´s HappyPaci – měkkou silikonovou savičkou v takovém tvaru, jako jsou dudlíky na našich lahvích.Silikonový dudlík. Má stejný tvar jako dudlíky Dr.Brown's Narrow kojenecké láhve – pro snadný přechod z láhve na dudlík. BPA free. Optimálně vykrojený tvar štítu dudlíku pod nosem děťátka. Jednoduché čištění. Vhodné do myčky nádobí.Pokyny pro čištění:Manipulujte s dudlíky vždy s čistýma rukama a na čistém povrchu. Před prvním použitím se doporučuje sterilizovat ponořením do vroucí vody na 5 minut. Nechte vychladnout, vytlačte vodu zachycenou v dudlíku. Běžně omývejte v horké vodě s použitím saponátu, důkladně opláchněte, nechte řádně vysušit. Při použití myčky nádobí umístěte dudlík do vrchní části.