Dudlík anatomický silikon 6/18 m 2 ks Dreams

Obrázek_(1)
Dudlík schválený Španlskou spoleností pediatrického zubního lékaství a doporuený Italskou asociací specialist v ortodoncii.. Dudlík je... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena199 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce Suavinex
Kód 3308243D

Popis

Dudlík schválený Španlskou spoleností pediatrického zubního lékaství a doporuený Italskou asociací specialist v ortodoncii.

Dudlík je velkým pomocníkem pro klid Vašeho miminka, a ji pi spánku nebo vycházce. Je dokázáno, e sání dudlíku uvoluje endorfin, takzvaný hormon štstí, který pináší miminku píjemný pocit, který ho ukliduje a konejší. Dopejte miminku dudlík místo prst i pstiky, protoe tato varianta me velmi porušit dentální vývoj. Veškeré saviky i dudlíky jsou podpoeny a vyrábny ve spolupráci s Asociací španlských dtských ortodontist a respektují pirozený vývoj dásní, zub i patra dítte. Barvy pouité pro dekorování výrobk znaky Suavinex jsou pírodní a netoxické.

Balení: 2 ks