Těhotenská sukně Rialto Billies barevné proužky 3700 Dámská velikost: 40

Obrázek_(1)

Další obrázky

Velmi pohodlná sukně v mladistvé délce a užší siluetě. Přední díl je členěný středovým švem s falešným rozparkem na zip a kulatými ozdobně prošitými nakládanými kapsami. Zadní díl je členěný středovým švem a oblým sedlem, našité kapsy. Může být... celý popis
Cena779 Kč
Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Výrobce Rialto
Kód 37_75136_3700_40

Popis

Velmi pohodlná sukně v mladistvé délce a užší siluetě. Přední díl je členěný středovým švem s falešným rozparkem na zip a kulatými ozdobně prošitými nakládanými kapsami. Zadní díl je členěný středovým švem a oblým sedlem, našité kapsy. Může být s nízkým nebo vysokým pasem.

Je vyrobena z velmi příjemného, elastického bavlněného materiálu.

Složení: 98% bavlna, 2% lycra

Vyrobeno v České republice.

Jak správně určit velikost?