My Baby Mattress Dětská matrace - ANDY, 140x70x14 cm

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Obrázek_(1)
Cena2.490 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena3.390 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena2.890 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena3.790 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena4.190 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena3.690 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena4.790 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena1.890 Kč
Na objednávku
Cena4.790 Kč
Varianta

Popis

Unikátní matrace pro postýlky 140 x 70 cm vybavená systémem Nucol® a paměťovou pěnou, vysoká 14 cm, se zvýšenou bezpečností zajištěnou vnitřním rámem,.od největšího výrobce matrací ve Španělsku. I potah se liší podle strany, kterou je matrace otočená. Materiál potahu je z Tencelu, extra měkké tkaniny, ideální pro jemnou dětskou pokožku. Schne rychleji než jiné textilie. Z druhé strany je tvořen 3D sítí. Tloušťka 14 cm. Dvě období použití. První 0–8 kg: měkká strana. Snižuje riziko plagiocefalie. Druhá + 8 kg: tvrdá strana. Podporuje správnou tvorbu kostí. Povlak má úpravu proti roztočům.

Dr. Eduard Estivill je považován za jednoho z nejznámějších expertů na dětský spánek v Španělsku. Je autorem více než 200 článků o poruchách spánku v národních i mezinárodních vědeckých publikacích. Kromě toho napsal více než tucet knih o spánku a zdravém životním stylu, včetně bestselleru Duérmete nino (Dětská nespavost). Jeho prestižní klinika Clínica del Sueno certifikovala Systém Nucol® prostřednictvím studie, která dokazuje, že tento systém pomáhá dětem lépe spát.

 

icon-innogel   Paměťová pěna Innogel®: chladnější než běžná paměťová pěna. Gelové částice zpožďují absorpci tepla, zklidňují dítě a zabezpečují nepřetržitý spánek.

icon-nucol   Systém Nucol®: Vysoká úroveň prodyšnosti a přizpůsobivosti. Váha dítěte je rozložena rovnoměrně

icon-frame  VNITŘNÍ BEZPEČNOSTNÍ RÁM Udržuje dítě ve středu matrace a zabraňuje tomu, aby se zachytilo mezi boky postýlky a matrací.

icon-aquapur   HR Aquapur®: studená pěna, měkká a pohodlná na dotek. Struktura s otevřenými buňkami zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace.

icon-zipp   SNÍMATELNÝ POTAH Zip plní normu UNE EN 71.3:96 (evropská norma): jezdec zipu zůstává v kapse, která brání tomu, aby se dítě zranilo.

icon-praci   Potah lze prát v souladu s pokyny na štítku.

icon-inpotah   VNITŘNÍ POTAH  Prodyšný, elastický a bezpečný vnitřní potah, který zabraňuje kontaktu dítěte s jádrem matrace.

Údržba: matraci větrejte, pro odstranění prachu vysávejte, snímatelný potah může být prán v pračce na 40°C.

Další obrázky