LITTLE ANGEL Body smyk zavinovací DR Outlast® 56 sv.ledově modrá

Obrázek_(1)

Další obrázky

Body smyk zavinovací DR Outlast® je vyrobeno z jemného a příjemného bavlněného materiálu s Outlastem®.Zapínání na druky - na ramínku, dole i na boku tak, aby co nejvíce usnadnilooblékání a přebalování novorozeněte. Již nemusíte svému miminku...... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena559 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce LITTLEANGEL
Kód 900d601408b01

Popis

Body smyk zavinovací DR Outlast® je vyrobeno z jemného a příjemného bavlněného materiálu s Outlastem®.Zapínání na druky - na ramínku, dole i na boku tak, aby co nejvíce usnadnilooblékání a přebalování novorozeněte. Již nemusíte svému miminku oblékat body přes hlavičku.Outlast® vytváří ideální teplotní podmínky a udržuje stálou teplotu mezi pokožkou a tkaninou. Proto, když se teplota zvýší, ať už díky rychlému pohybu či zvýšením okolní teploty, Outlast® teplo odebere dřív, než se pokožka začne potit. V případě ochlazení Outlast® tělu naopak teplotu dodá. Materiál je velmi vhodný pro děti s problematickou pokožkou, ať už se jedná o alergiky, či děti s atopickým ekzémem. Nevyvolává alergické reakce je inertní vůči plísním a bakteriím, snižuje riziko vzniku potniček. Při výrobě byl využit smykový Outlast®, který je vhodný do chladnějšího počasí. Materiál je z líce hladký, z rubu má smyčky.Sbodýčkem Outlast® budeVaše miminkovždy v suchu a v teple. Doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě.Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.