LITTLE ANGEL Kabátek beránek 74-80 růžová

Obrázek_(1)

Další obrázky

Kabátek beránek je stylový kousek do chladnějších měsíců. Na první pohled láká svou jemností a hřejivostí. Celý kabátek je uvnitř z kožíšku, beránka. Měkoučký kožíšek vyteplí kabátek a dopřeje hebkost. Kabátek má krásnou kapuci pro ještě větší...... celý popis
Zákazník e-shopu má nově možnost nakoupit ihned, zaplatit později a uhradit platbu bezúročně během 30 dnů nebo zvolit úhradu na splátky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč.Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem od Equa banky spolu s informacemi o úhradě dlužné částky.
Cena769 Kč

Doprodáno

Skladem u dodavateleDodání 7 - 14 dní
Výrobce LITTLEANGEL
Kód 900d601393b03

Popis

Kabátek beránek je stylový kousek do chladnějších měsíců. Na první pohled láká svou jemností a hřejivostí. Celý kabátek je uvnitř z kožíšku, beránka. Měkoučký kožíšek vyteplí kabátek a dopřeje hebkost. Kabátek má krásnou kapuci pro ještě větší roztomilost. Kabátek je módního střihu, zapíná se pomocí druků na přední straně a rukávky kabátku můžete ohrnout do manžety. Pro zvýšení viditelnosti v přítmí je na rukávu kabátku našito koženkové logo s reflexní hvězdou. Doporučujeme dodržovat psací symboly uvedené na etiketě.Zobrazení barev se může mírně lišit od skutečnosti.