XKKO Digi bambusové pončo vel.2, 2-3roky

Obrázek

Varianty výrobku

Obrázek
Cena329 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena329 Kč
Na objednávku
Obrázek
Cena329 Kč
Na objednávku
Cena329 Kč
Varianta
Na objednávku
po - pá<br />od 8:00 do 16:00<br />tel. 736 772 350po - pá
od 8:00 do 16:00
tel. 736 772 350
Výrobce XKKO

Popis

Bambusové pončo XKKO BMB Digi - Blue Wildflowers 2

2-3roky

"Bambusové pončo s kapucí XKKO BMB je vyrobeno z našeho skvělého bambusového mušelínu, který používáme i pro výrobu našich oblíbených bambusových plen a zavinovaček. Okraje ponča jsou precizně začištěny jemnou bavlněnou páskou. Všechny švy ponča jsou zesíleny, tak abychom co nejvíce předešli případnému vytržení švu z velmi jemného mušelínu. Použitý materiál zaručuje ponču XKKO BMB výjimečné vlastnosti, je velmi jemné a extrémně savé."

K našim bambusovým pončům si můžete barevně doladit i bambusovou osušku nebo velkou zavinovací plenu, kterou můžete použít jako deku nebo jako osušku. Pokud hledáte teplejší variantu k tomuto bambusovému mušelínovému ponču, doporučujeme froté ponča z biobavlny.

Bambusové pončo s kapucí XKKO BMB je vyrobeno z našeho skvělého bambusového mušelínu, který používáme i pro výrobu našich oblíbených bambusových plen a zavinovaček.

Okraje ponča jsou precizně začištěny jemnou bavlněnou páskou. Všechny švy ponča jsou zesíleny, tak abychom co nejvíce předešli případnému vytržení švu z velmi jemného mušelínu. Použitý materiál zaručuje ponču XKKO BMB výjimečné vlastnosti, je velmi jemné a extrémně savé. Ponča XKKO BMB jsou hygienická, nezpůsobují alergickou reakci, bambusová viskoza je navíc antibakteriální.

Pončo je zabaleno v kvalitním PE sáčku se zipem, který lze dále používat.

Velikosti ponča a přibližný doporučený věk dítěte:

Velikost 1: 1-2 roky

Velikost 2: 2-3 roky