ZOPA - Autosedačka Spinfix - Foggy Grey

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Obrázek_(1)
Cena5.990 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena5.990 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena5.990 Kč
Na objednávku
Cena5.990 Kč
Varianta

Popis

Autosedačka SPINFIX

rozšířila portoflio I-Size modelů značky Zopa.

- Od narození do 105 cm (skupina 0+, 1)

- Splňuje nejvyšší evropskou bezpečnostní normu ECE R 129, takzvanou I-Size

- Testována na čelní i boční náraz v evropských laboratořích

- Instalace pomocí ISOFIXU a opěrné nohy

- Otočný mechanismus o 360°

- Snadné polohování do 4 pozic

- Nástupní poloha

- 5 bodový bezpečnostní pás

- Možnost jízdy v protisměru až do 105 cm (poloha skoro v leže)

- Možnost jízdy po směru od 15 měsíce (možnost 3 poloh)

- Bezpečnostní oblouk, který zvětšuje prostor u nohou a zvyšuje bezpečnost při nárazu

- Rychle odnímatelný a omyvatelný potah

i-Size
Je pro vás bezpečí na cestách důležité? Pro nás je prioritou! Proto jsme vytvořili autosedačku, která splňuje nejvyšší Evropskou normu ECER 129, takzvanou i-SIZE. Aby získala schválení pro tuto normu, prošla náročným testováním v Evropských laboratořích, kde byla testovaná nejen na čelní, ale i boční náraz.

Jízda v protisměru až do 4 let
Autosedačka SPINFIX umožňuje jízdu v protisměru nejen do 15 měsíce, ale až do 105 cm (přibližně 4 let) dítěte. Jde hlavně o ochranu krční páteře, která je především u miminek a batolat velmi křehká. Při čelním nárazu během jízdy po směru by mohlo dojít k prudkému natažení krku směrem dopředu a snadnému způsobení zranění. Vozte tedy své děti co nejdéle v protisměru jízdy a umožněte jim tím nejvyšší možnou ochranu.

ISOFIX
Autosedačka SPINFIX se upevňuje pomocí ISOFIXU, který zaručuje jednoduchou, pevnou a 100% správnou instalaci autosedačky. Bezpečnost se zvyšuje díky pevnému spojení mezi autosedačkou a vozidlem.

Opěrná noha
Je to prvek, který v případě nárazu snižuje sílu pohybu vpřed a chrání tak vaše dítě. Minimalizuje pohyb a otáčení autosedačky. Opěrná noha je výškově nastavitelná. Správnou instalaci na podlaze vozidla signalizuje indikátor.

Rotace o 360°
Inovativní otočný mechanismus autosedačky SPINFIX přináší hned několik výhod. Autosedačku lze jednoduše otočit po nebo proti směru jízdy, výhodná je také tzv. nástupní poloha, při které se autosedačka otočí ke dveřím a snadno do ní usadíme a připoutáme dítě.

Snadné polohování
Autosedačka SPINFIX umožňuje 4 pozice polohování. Při jízdě v protisměru (od narození do 105 cm) doporučujeme používat pozici téměř v úplném lehu, která je pro nejmenší děti velice pohodlná a bezpečná. Při jízdě po směru (od 15 měsíců) lze používat až 3 polohovací pozice.

Novorozenecká vložka
Autosedačka SPINFIX myslí na pohodlí těch nejmenších. Vytvořili jsme proto speciálně tvarovanou novorozeneckou vložku, která zajišťuje pohodlí a bezpečnost od narození do 3 až 5 měsíce.

5 bodový pás
Zajistí nejvyšší možnou ochranu a stabilitu dítěte v autosedačce. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu do 5 bodů - dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Chrání tak vaše dítě při nárazu z jakékoliv strany i při úplném přetočení vozidla.

Bezpečnostní oblouk
Zvyšuje stabilitu, zabraňuje naklonění sedačky v případě nárazu a zajišťuje zvětšení prostoru v oblasti noh vašeho dítěte při jízdě v protisměru.

Praktický potah
Na cestách s dětmi se můžou přihodit různé příhody, při kterých se autosedačka zašpiní. Navrhli jsme proto rychle odnímatelný potah, který lze snadno umýt, a vy tak brzy můžete bez starostí pokračovat v cestě.

Další obrázky