Komoda Faktum

Obrázek_(1)

Varianty výrobku

Obrázek_(1)
Cena4.990 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena4.990 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena3.390 Kč
Na objednávku
Obrázek_(1)
Cena7.290 Kč
Na objednávku
Cena3.390 Kč
Varianta

Popis

Tato prostorná komoda poskytuje dostatek prostoru na vše potřebné, zásuvky chrání uložené věci před prachem a znečištěním. Komoda je optimálně vysoká pro pohodlné přebalování. V případě využití na přebalování a další péči o dítě, je nezbytné dokoupit přebalovací nástavec zvětšující horní plochu komody a navíc vybavený bočními bezpečnostními zarážkami, které zabraňují posunutí samostatně dokupované přebalovací podložky mimo komodu.

  • Bezpečné zakulacené rohy.
  • 3 zásuvky poskytující velký úložný prostor
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálů, když se dostane do kontaktu se slinou, nevyluhují se žádné škodlivé látky.

Rozměry komody: 91 x 39 x 89 cm (šířka / hloubka / výška)

Baleno ve 2 krabicích 20,1 a 21,7kg, Celková hmotnost 41,8 kg

V případě, že budete pořizovat komodu i s nástavcem, doporučujeme dokoupit regálek 15680101, který slouží jako velmi praktické využití prostoru pod přebalovacím nástavcem za komodou, později jej můžete využít jako samostatnou knihovnu nebo poličku na stěnu.

Každý výrobek Faktum je vyráběn na zakázku konkrétního zákazníka, pokud není výrobek v žádané variantě skladem, dodací lhůta činí 6 týdnů od zaplacení zálohy.Ornamenty a vzory , kterými jsou díly nábytku zdobeny jsou nanášeny ručně a proto vždy unikátní.